49й КМКФ «Молодість» відбудеться з 22 по 30 серпня 2020 року.

Період приймання заявок на акредитацію відкрито до 20 серпня 2020 року. 

Із рекомендаціями щодо отримання акредитації індустрії, правами доступу до фестивальних подій та локацій, вимогами та підтвердженням професійної діяльності, а також вартістю акредитації варто ознайомитись перед заповненням АПЛІКАЦІЙНОЇ ФОРМИ.

Вартість акредитації - 800 грн при оформленні заявки до 15.08, 1000 грн з 15 по 20.08.2020

Минулого року понад 500 представників індустрії отримали акредитацію, що надало змогу вільного доступу до кінопоказів, лекцій та майстер-класів фестивалю. 

Фестивальна акредитація закріплена за індивідуальними особами та не має права передаватися іншим неакредитованим особам. Заявки на акредитацію приймаються тільки у період офіційної реєстрації. Слід розуміти, що подання заявки не гарантує отримання акредитації, адже акредитація стає активною лише після її опрацювання та підтвердження організаторами кінофестивалю. Організатори фестивалю залишають за собою право відхилити заявку на акредитацію. У разі підтвердження заявки, акредитована особа отримує на пошту посилання на сплату за акредитацію онлайн

Заявник зможе отримати свій бейдж на стійці акредитації, пред’явивши документ, що засвідчує особу. Напередодні старту фестивалю усі акредитовані особи отримають листа на вказану електронну адресу, де буде міститись інформація про місце отримання бейджу та робочі години стійки акредитації. Інша особа може отримати бейдж від імені заявника, пред’явивши його / її письмове підтвердження.

Протягом усього періоду фестивалю доступ до локацій та подій фестивалю надається лише за наявності відповідного бейджа акредитованої особи. Особам без такого бейджа буде відмовлено у вході службою охорони фестивалю. В акредитованих осіб, які передали свій бейдж іншим неакредитованим особам, такий бейдж буде конфісковано. Про втрату чи викрадення бейджу варто повідомити відповідних представників фестивалю на стійці акредитації, що знаходитиметься на основній фестивальній локації. Організатори залишають за собою право не видавати новий бейдж у разі його втрати.

Особи, які не досягли 18-річного віку, не мають права бути акредитованими фестивалем. Виключення становлять лише ті неповнолітні, які належать до команди фільму, що демонструється в рамках фестивалю, а також ті, хто збирається відвідувати спеціальну програму для дітей та підлітків Teen Screen. На фестивалі неповнолітні у будь-якому випадку повинні супроводжуватись акредитованими дорослими.

Акредитація індустрії надає доступ до бронювання квитків на фестивальні кінопокази в особистому кабінеті на сайті ticketsbox.com У разі неможливості відвідати кіносеанс акредитованою особою, яка отримала квиток, даний квиток варто повернути також онлайн.

Акредитація забезпечує доступ на події кінофестивалю:

  • перегляд всієї фестивальної програми, за умови попереднього бронювання квитка 
  • презентації;
  • індустріальна секція;
  • майстер-класи.
  • фестивальні вечірки

Акредитація індустрії включає доступ до майстер-класів, лекцій та семінарів в рамках Molodist Talent Workshop за наявності бейджа акредитованої особи. Участь у заходах Майстерні Талантів безкоштовна, але кількість місць є обмеженою. На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, який буде вислано на електронні адреси, вказані під час акредитації.

Акредитація індустрії надає доступ до спеціального заходу фестивалю Boat Meeting –  традиційного пітчингу кінофестивалю «Молодість», який пропонує перспективним та амбіційним кінематографістам презентувати представникам міжнародної кіноіндустрії повнометражні ігрові кінопроекти, режисери яких працюють над своїм першим або другим повнометражним ігровим фільмом.

Щоб подати заявку на отримання акредитації, заявнику необхідно заповнити форму на сайті ticketsbox.com/molodist Передумовою отримання акредитації індустрії є підтвердження особами, які подають таку заявку, їх поточної професійної діяльності як кіновиробників чи інших представників кіноіндустрії, культурних інституцій чи кінофестивалів. У анкеті необхідно зазначити вашу посаду та компанію, у якій ви працюєте. Для підтвердження професійної діяльності можна також підкріпити посиланням на актуальний сайт заявника (компанії чи фізичної особи).

У разі виникнення додаткових питань чи технічних проблем щодо отримання акредитації кіноіндустрії прохання звертатися за електронною адресою:  [email protected]