Сплата фіксованої суми за акредитацію є основною умовою отримання акредитації.

Адміністрація фестивалю розглядає кожну заявку та залишає за собою право задовольнити або відмовити в отриманні акредитації кандидату без пояснення додаткових причин.

Після заповнення аплікаційної форми претендентом на отримання акредитації, заявка буде розглянута адміністрацією фестивалю.

Якщо заявка відповідає усім вимогам, які фестиваль висуває перед кандидатом, адміністрація приймає рішення надати акредитацію. В цьому разі особа, яка подала заявку, отримає письмо на вказану нею під час реєстрації електронну пошту. У листі буде посилання на сплату рахунку за акредитацію онлайн через сервіс LiqPay із зазначенням суми платежу за запрошувану особою акредитацію (ЗМІ, індустрія, студенти). У графі «Призначення платежу» особа має зазначити: сплата за акредитацію (преси, індустрії, студента – обрати необхідний варіант) ПІБ у родовому відмінку.

Приклад: Сплата за акредитацію індустрії Петренка Петра Петровича.

Після отримання платежу КМКФ «Молодість» надає кандидату акредитацію на 48-й КМКФ «Молодість», який триватиме із 25 травня по 2 червня. В цьому разі у профілі кандидата на сторінці фестивалю на сервісі Filmchief з’явиться відповідна позначка. 

Свій акредитаційний бейдж можна буде отримати у день початку фествиалю на стійці акредитації у кінотеатрі «Київ».


Із умовами надання акредитації можна ознайомитись тут.
Заповнити анкету на отримання акредитації можна тут.

Вартість акредитації:

ЗМІ – 350 гривень
Індустрія – 600 гривень
Студенти – 300 гривень