25 тисяч глядачів безкоштовно подивились нові українські фільми в рамках проекту "Дні українського кіно" - Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість". 

Про це під час прес-конференції 27 грудня повідомив генеральний директор КМКФ "Молодість" Андрій Халпахчі.

За три місяці вдалось провести фестиваль "Дні українського кіно" у 15 містах України, де немає кінотеатрів. За цей час покази відвідали понад 25 тисяч глядачів. Проект охопив Закарпатську, Чернівецьку, Івано-Франківську, Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Київську, Сумську, Харківську, Луганську, Дніпропетровську та Донецьку області.

"Повернення кінотеатрів до невеликих міст України є не менш важливим, ніж, наприклад, побудова нових автошляхів. Ми вдячні Міністерству інформаційної політики України за фінансову підтримку і розуміння важливості цієї місії. Цим проектом ми сподіваємось привернути увагу суспільства до цієї проблеми, ініціювати постанову Кабінету Міністрів щодо необхідності розбудови та реконструкції кінотеатрів по всій країні", - підкреслив Халпахчі.

Проект відбувався як в Україні, так і за кордоном, із метою зміцнення іміджу нашої держави у світі. Сучасне українське кіно в рамках проекту привезли до США (Нью-Йорк), Канади (Оттава, Монреаль, Торонто), Великої Британії (Лондон) та Португалії (Порту). Майже всі фільми представляли члени знімальних груп, актори та режисери.

Докладніше читайте на сайті телеканалу ЕСПРЕСО