29 травня, понеділок, 14:00-16:00

  Український культурний фонд – державна інституція, що створена у 2017 році з метою сприяння розвитку культури і мистецтв України, підтримки культурного розмаїття, інтеграції української культури у світовий культурний  простір.Діяльність Українського культурного фонду спрямовується та координується Міністерством культури України.
  Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюватиметься на конкурсних засадах. Для розгляду приймаються індивідуальні проекти, проекти національної співпраці та проекти міжнародної співпраці.
21 травня розпочався прийом заявок на кожен з конкурсів. І в рамках події майстерніТалантів всі учасники дізнаються про особливості подання проектів, умови для
кінематографістів та можливості розвитку разом з Укранїнським культурним фондом.

 На 2018 рік Фонд визначивнаступні пріоритети:
1. Підтримка культурних проектів на етапі їх концептуалізації, підготовки, препродакшену.
2. Сприяння проведенню аналітичної і дослідницької діяльності у сфері культури і мистецтв.
3. Сприяння впровадженню інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури і мистецтв.
4. Підтримка розвитку молодих митців та сприяння реалізації культурних і мистецьких дебютів, в тому числі сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді.
5. Підтримка інклюзії у сфері культури та мистецтв, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп.
6. Забезпечення міжсекторальної співпраці та налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України.
7. Залучення міжнародних партнерів до реалізації спільних ініціатив та спільне фінансування культурних проектів, в тому числі проектів, підтриманих в рамках програми «Креативна Європа» або іншими програмами ЄС.
8. Сприяння презентації української культури і мистецтв за кордоном, в тому числі на міжнародних заходах та виставках.
9. Сприяння розробці електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей та впровадження сучасних інформаційних технологій у сферу музейної діяльності і культурної спадщини.
10. Сприяння розвитку освітніх ініціатив у сфері культури та мистецтв, в тому числі креативних індустрій, спрямованих на підтримку закладів мистецької освіти, підготовку і перепідготовку кадрів.
11. Забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
12. Сприяння збереженню культурного розмаїття.

Ознайомитись з конкурсом культурно-мистецьких проектів ожна за посиланням.
Зустріч проведе Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду

Мова спікування: українська

Участь безкоштовна! Зареєструватись можна за посиланням.

Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницього, 57б

Повний розклад Майстерні Талантів.