29 травня, вівторок, 14:00–16:00

На майстер-клас запрошує композитор Франко Еко, а також спеціальний гість – режисер та сценарист Заза Буадзе.

.

Під час майстер-класу Франко Еко планує обговорити разом з учасниками значення ролі саундрека в кіно на реальних прикладах. Поділиться досвідом співпраці між композитором та кінематографістами Італії та України..
Спеціальній гість майстер-класу Заза Буадзе (режисер фільму “Червоний”) розкаже про свій досвід роботи з музикою і кіно, також особливості співпраці з композиторами у створенні саундтреку.

Франко Еко – італійський композитор саундреків. Створює музику в різних жанрах: від симфонічного до джазу, від року до мінімалізму, від танго до електроніки.

Звичайно, він є одним з наймолодших італійських композиторів саундтреків, який працює з відомими продакшенами, такими як Warner Chappell Music, EMI / Sony, Ala Bianca Group, Sky, Vatican TV та Rai. Крім художніх фільмів, він також написав музику для декількох п'єс, танців, документальних та короткометражних фільмів співпрацював з міжнародними компаніями з США, Росії, України та Філіппін.

Серед його найважливіших творів – оригінальна партитура для 3D-документального фільму про освячення Папи Джованні XXIII та Папи Джованні Паоло II, створений для Vatican TV and SKY.
Українським глядачам відомий по саундтреку до фільму “Червоний” (2017).
Заза Буалзе - грузинський кінорежисер, сценарист.  З 2008 року живе і працює в Україні. Працює в жанрах: драма, кримінал, короткометражка. Володіє мовами: грузинською, англійською, українською, російською, фарсі.

Мова спілкування: італійська із синхронним українським перекладом.

Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана
Хмельницького, 57-б

Участь безкоштовна! Зареєструватись можна за посиланням.

Повний розклад Майстерні Талантів