Вже традиційно, Молодість запрошує усіх бажаючих до Майстерні Талантів!

Майстерня Талантів об’єднує учасників та гостей Фестивалю, яких цікаво слухати та є що сказати, з тими, хто не соромиться запитувати.

В рамках Майстерні відбудуться події, присвячені ознайомленню з сучасним технологічним забезпеченням знімального процесу, численні лекції, майстер-класи та теми для обговорень від менторів та гостей фестивалю. Разом ми поговоримо про найбільш актуальні теми у сучасному кіносередовищі.

Детальний розклад Майстерні Талантів буде повідомлено напередодні старту 49-ї «Молодості» на сайті фестивалю та на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.
Акредитація не є єдиною умовою доступу на події Molodist Talent Workshop, але є рекомендованою процедурою: вся додаткова інформація, зміни у розкладі та інші новини поширюються в першу чергу серед зареєстрованих учасників.

Участь у заходах Майстерні безкоштовна, але кількість місць є обмеженою.  На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, що буде вислано на електронні адреси, вказані під час акредитації.

Мови лекцій: російська, українська, англійська. Мова кожного тренінгу та наявність синхронного перекладу будуть повідомлені окремо.

Не проґав свій шанс на освіту на 49-й «Молодості»!