Цьогорічний партнер кінофестивалю “Молодість”  FILM.UA Факультет підготував серію зустрічей з досвідченими кінематографістами спеціально для гостей майстерні Талантів. Ми поговоримо про особливості кіномови, тонкощі роботи другого режисера, нові технології у кінематографі, а також про виведення проекту на міжнародний кіноринок. Майстер-класи від професіоналів своєї справи - Олексія Смоляра, Юрія Прилипко, Ярослава Пілунського та Любові Крохмальної!

28 травня (понеділок), 19:00-21:00
“Другий режисер vs 1st AD. Український vs міжнародний досвід”, Олексій Смоляр
 

Олексій Смоляр – другий режисер з восьмирічним міжнародним досвідом. Серед його доробків “Дике поле” (реж. Ярослав Лодигін, 2018), “Кома” (реж. Нікіта Аргунов, 2018), “Землетруси” (реж. Сарік Андресян, 2016), безліч рекламних роликів, музичних кліпів та короткометражок. Олексій розповість про те, хто такий другий режисер та його завдання, порівняє досвід роботи на різних територіях (працював в Україні, Америці та Азії), розповість про те як вийти зі складних ситуацій в процесі роботи над картиною, зйомки екшн-епізодів та взаємодію між службами, на що більше схожа робота другого режисера – режисерську чи продюсерську та багато іншого.

 

29 травня (вівторок), 19:00-21:00
“Технології та креатив”
Спікери:
Юрій Прилипко та Євген Санніков

Юрій Прилипко – продюсер та директор компаній Postmodern та Digital Cinema Ukraine. Серед останніх робіт Юрія в якості продюсера та продюсера пост-продакшену “Поліна” (реж. Оліас Барко, 2018), “Сторожова застава” (реж. Юрій Ковальов, 2017), “Незламна” (реж. Сергій Мокрицький, 2015) та серіал “Нюхач” (реж. Артем Литвиненко, 2013). 

Євген Санніков – директор компанії Signal RED, креативний директор та супервайзер пост-продакшну циклу докудрам «Великі мрійники»: «Архімед. Володар чисел», «Жюль Верн. Подорож довжиною у життя», «Вільна енергія Тесли», «Дивовижні світи Ціолковського» та ін.
Під час свого майстер-класу Юрій та Євген розкажуть про можливості технологій, в яких використовується відео-контент та потрібен креатив, зроблять огляд маловідомих кейсів та проектів, розкажуть про технології, які ще не були представлені в Україні, зв’язок кіно із іграми, використання технологій та відео в освіті, VR для медицини, про те, як всесвітньо відомі університети співпрацюють з креативними індустріями та замовляють контент з використанням сучасних технологій і яким чином починається співпраця між креативом та наукою.

30 травня (середа), 19:00-21:00
“Кіномова”, Ярослав Пілунський

Ярослав Пілунський – відомий український кінооператор та керівник проекту “Жовтий автобус” – всеукраїнської освітньої та гуманітарної програми для учнів шкіл та їх родин. Серед робіт Ярослава музичні кліпи для ТНМК, Green Grey, Тіни Кароль, Анастасії Приходько, Христини Соловій, гуртів “ВІА “Гра”, The Hardkiss та інших. Серед інших робіт: стрічки “Брати. Остання сповідь” (реж. Вікторія Трофименко, 2015), “Вій 3D” (реж. Олег Степченко, 2014), “Вавилон-13” (2014), “Інді” (реж. Саша Кірієнко, 2007). Ярослав розповість про те, що таке кіномова, як вона проявляється та пов’язана з нашими повсякденними спостереженнями, виявлення реальності та її інтерпретація у кіно, а також як автору напрацювати свою унікальну кіномову.


1 червня (п’ятниця), 19:00-21:00
“Виведення кінопроекту на міжнародний ринок”, Любов Крохмальна

Любов Крохмальна – керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції компанії Media Resources Management. З 2008 року працювала в якості юриста-міжнародника. У 2016 році долучилася до медіаконсалтингової компанії Media Resources Management і почала успішно подавати та представляти різноманітні кінопроекти на міжнародних форумах і ринках, серед яких Cartoon Movie (Франція), Be Film Festival (Бельгія), Cartoon Connection (Канада), Cartoon Forum (Франція), Сartoon 360 (Іспанія), TAC (PitchThis!) на Ottawa International Animation Festival (Канада), MIFA на Annecy International Animated Film Festival (Франція), Animation Production Day (Німеччина) та MIA Matching Excellence Cinema TV Doc (Італія). Під час свого майстер-класу Любов розповість про те як вивести проект на міжнародний ринок, яким чином влаштоване фінансування кіно в Європі та світі, як розробити стратегію виведення і в яких міжнародних заходах слід брати участь, що потрібно робити, щоб проект помітили продюсери, дистрибутори та сейлз-агенти.

Мова спілкування: українська, російська.
Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницього, 57-б
Всі події Майстерні Талантів безкоштовні, але кількість місць є обмеженою.
Реєстрація не є єдиною умовою доступу на події Molodist Talent Workshop, але є рекомендованою процедурою: вся додаткова інформація, зміни у розкладі та інші новини поширюються в першу чергу серед зареєстрованих учасників. Заповнити анкету можна за посиланням.  На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, що буде вислано на електронні адреси, вказані під час реєстраціїї.

Повний розклад всіх подій Майстерні Талантів буде повідомлено 16 травня на сайті фестивалю та на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.