Із рекомендаціями щодо отримання акредитації індустрії, правами доступу до фестивальних подій та локацій, вимогами та підтвердженням професійної діяльності, а також вартістю акредитації варто ознайомитись перед заповненням аплікаційної форми.

Вартість акредитації:

  • Індустрійна - 600 грн
  • Студентська - 300 грн (для студентів профільних навчальних закладів)

Минулого року понад 500 представників індустрії отримали акредитацію, що надало змогу вільного доступу до кінопоказів, лекцій та майстер-класів фестивалю. 

Фестивальна акредитація закріплена за індивідуальними особами та не має права передаватися іншим неакредитованим особам. Заявки на акредитацію приймаються тільки у період офіційної реєстрації. Слід розуміти, що подання заявки не гарантує отримання акредитації, адже акредитація стає активною лише після її опрацювання та підтвердження організаторами кінофестивалю. Організатори фестивалю залишають за собою право відхилити заявку на акредитацію. У разі підтвердження заявки, акредитована особа отримує на пошту посилання на сплату за акредитацію онлайн. Після сплати за акредитацію у особистому профілі заявника у Filmchief акредитаційний статус буде змінено на "granted" (схвалено). В такому  випадку, заявник отримує акредитаційний бейдж. 

Дозволяється оплата трьома способами:

  • Оплата банківськими картками MasterCard / Visa через систему електронних платежів Platon.ua 
  • Оплата рахунку через банківський переказ (для юридичних осіб). Оригінал рахунку разом із фестивальним бейджем можна буде забрати на стійці акредитації.

Заявник зможе отримати свій бейдж на стійці акредитації, пред’явивши документ, що засвідчує особу. Напередодні старту фестивалю усі акредитовані особи отримають листа на вказану електронну адресу, де буде міститись інформація про місце отримання бейджу та робочі години стійки акредитації. Інша особа може отримати бейдж від імені заявника, пред’явивши його / її письмове підтвердження.

Протягом усього періоду фестивалю доступ до локацій та подій фестивалю надається лише за наявності відповідного бейджа акредитованої особи. Особам без такого бейджа буде відмовлено у вході службою охорони фестивалю. В акредитованих осіб, які передали свій бейдж іншим неакредитованим особам, такий бейдж буде конфісковано. Про втрату чи викрадення бейджу варто повідомити відповідних представників фестивалю на стійці акредитації, що знаходитиметься на основній фестивальній локації. Організатори залишають за собою право не видавати новий бейдж у разі його втрати.

Особи, які не досягли 18-річного віку, не мають права бути акредитованими фестивалем. Виключення становлять лише ті неповнолітні, які належать до команди фільму, що демонструється в рамках фестивалю, а також ті, хто збирається відвідувати спеціальну програму для дітей та підлітків Teen Screen. На фестивалі неповнолітні у будь-якому випадку повинні супроводжуватись акредитованими дорослими.

Акредитація індустрії надає доступ до фестивальних кінопоказів різних секцій (конкурсних та позаконкурсних програм) на певних локаціях за умови наявності бейджа для денних сеансів та відповідного квитка для вечірніх сеансів. Можливість відвідати кінопоказ на основі бейджа надається щодня до 18:00 за наявності вільних місць у зоні, виділеній для акредитованих представників індустрії. На особливо популярні денні кінопокази рекомендується приходити заздалегідь, щоб забезпечити собі більш вигідне місце в черзі акредитованих осіб, оскільки кількість бажаючих подивитись окремий фільм у деяких випадках може перевищувати кількість вільних місць.

Квиток на вечірні сеанси можна отримати безкоштовно  на стійці акредитації, показавши свій бейдж, або замовити на стійці за добу до початку кіносеансу. Квитки видаються за умови їх наявності за принципом «першим прийшов – першим обслужений». Квитки для акредитованих представників індустрії дійсні лише для особистого користування та не підлягають передачі іншій особі. Дозволяється придбання лише одного квитка однією акредитованою особою на окремий кіносеанс. Акредитований представник індустрії повинен особисто забрати свій квиток, пред’явивши відповідний бейдж. У разі неможливості відвідати кіносеанс акредитованою особою, яка отримала квиток, даний квиток варто повернути на стійку акредитації або повідомити про його відміну відповідного представника фестивалю. Квитки із закінченим терміном дії не надають можливість відвідати інший сеанс фільму, оскільки акредитовані відвідувачі можуть отримати лише один квиток на один кінопоказ.

Акредитація забезпечує доступ на події кінофестивалю (вхід на підставі бейджа):

  • фільми у кінотеатрі «Київ» на сеанси до 18:00 включно у разі наявності вільних місць у залі;
  • перегляд вечірніх сеансів у кінотеатрі «Київ» за умови отримання безкоштовних квитків у разі їхньої наявності (на підставі замовлення безкоштовного квитка на кіносеансу);
  • фільми позаконкурсних програм, якщо вони не були представлені у програмі прес-показів, у разі наявності вільних місць у залі (на підставі замовлення безкоштовного квитка на кіносеансу);
  • презентації;
  • індустрійна секція;
  • майстер-класи.

Акредитація індустрії включає доступ до майстер-класів, лекцій та семінарів в рамках Molodist Talent Workshop за наявності бейджа акредитованої особи. Додаткова реєстрація для власників акредитації може бути необхідна на особливо популярні майстер-класи, про що буде повідомлено окремо. Участь у заходах Майстерні Талантів безкоштовна, але кількість місць є обмеженою. На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, який буде вислано на електронні адреси, вказані під час акредитації.

Акредитація індустрії надає доступ до спеціального заходу фестивалю Boat Meeting –  традиційного пітчингу кінофестивалю «Молодість», який пропонує перспективним та амбіційним кінематографістам презентувати представникам міжнародної кіноіндустрії повнометражні ігрові кінопроекти, режисери яких працюють над своїм першим або другим повнометражним ігровим фільмом.

Щоб подати заявку на отримання акредитації, заявнику необхідно заповнити анкету, перед цим створивши особистий екаунт на порталі Filmchief. Передумовою отримання акредитації індустрії є підтвердження особами, які подають таку заявку, їх поточної професійної діяльності як кіновиробників чи інших представників кіноіндустрії, культурних інституцій чи кінофестивалів. У анкеті необхідно зазначити вашу посаду та компанію, у якій ви працюєте. Якщо у анкеті ви обираєте опцію "Yes" (Так),  у відповіді на питання "Are you a film student?" ("Чи є ви студентом кіношколи?"), необхідно вказати назву навчального закладу.

Обов’язковим для отримання акредитації є посилання на проекти та інші активності, що відбувалися протягом останніх трьох років (цю інформацію можна зазначити у графі "Remarks"). Також слід надати офіційний лист-підтвердження від компанії, на яку заявник працює, про займану ним посаду. Підтвердження професійної діяльності можна також підкріпити посиланням на актуальний сайт заявника (компанії чи фізичної особи).

Вартість акредитації кіноіндустрії становить 600 грн. Відшкодування коштів за акредитацію у разі її скасування відбувається на основі письмового повідомлення особи, яка відправила заявку на отримання даної акредитації, протягом визначеного періоду. У такому випадку кошти відшкодовуються повністю.

У разі виникнення додаткових питань чи технічних проблем щодо отримання акредитації кіноіндустрії прохання звертатися за електронними адресами:  [email protected]  та [email protected]