10.05.2018

До старту 47-го КМКФ «Молодість» — 2 тижні! Фестиваль відбудеться із 27 травня по 3 червня 2018 року.

11 травня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft Kiev (вул. Еспланадна, 17)* відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню складу журі та повній програмі 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Партнером 47-ї «Молодості» є Istituto Italiano di Cultura в Україні. Під час прес-конференції ми презентуємо програму Focus Italia. В рамках цієї програми представимо найновіші італійські стрічки від режисерів, які отримували найпрестижніші кінопремії світу, як-то «Оскар», «Давид Ді Донателло» та нагороди Венеційського кінофестивалю.

Розкриємо подробиці денних та вечірніх показів на Поштовій площі, розповімо про оновлену програму підліткового кіно MOLODIST TEEN SCREEN та покази у клубі «ЮБК» на Трухановому острові.

Торкнемося і традиційної для «Молодості» програми ЛГБТК-фільмів «Сонячний зайчик». В цьому році координатор цієї програми Богдан Жук в якості члена журі обирав переможців TEDDY AWARD на Берлінале, тож у програмі «Молодості» – найкращі хіти цьогорічного Берлінського кінофестивалю!

Спікери конференції:

— Владислав Лясовський, голова Наглядової ради кінофестивалю «Молодість»;

— Давіде Ла Чечілія, посол Італії в Україні;

— Анна Пасторе, директор Istituto Italiano di Cultura в Україні;

— Ігор Шестопалов, програмний директор кінофестивалю;

— Богдан Жук, програмний координатор кінофестивалю.

Акредитація на прес-конференцію обов’язкова.

*Прохід для знімальних груп і фотографів з обладнанням здійснюється через службовий вхід готелю, що розташований на вулиці Еспланадна, 17.

Контактні відомості для акредитації:

Анастасія Пугач, прес-секретарка фестивалю

e-mail: [email protected]