21-22 жовтня 2017 року відбудеться спеціальна подія "Молодість. Пролог", яка презентуватиме майбутній 47-й кінофестиваль.

О 18.00 21 жовтня, у Національній опері України, відбудеться урочиста церемонія, що представить оновлений весняний фестиваль. По червоній доріжці пройдуться зіркові гості та партнери фестивалю. Почесними гостями стануть керівники міста, адже  фестиваль проходить за підтримки КМДА (Меморандум про співпрацю був підписаний минулого року). Після офіційної церемонії заплановано показ фільму-відкриття "Мир вашому дому!" режисераВолодимира Лерта. 

Решта подій відбудуться у кінотеатрах "Київ" та "Україна".  

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Основна увага у ці два дні буде зосереджена на молодих українських режисерах. 21-22 жовтня відбудеться Національний конкурс. Програмний відділ відібрав 18 стрічок для участі у конкурсі. За умовами фестивалю, це короткометражні фільми українських режисерів, вироблені в Україні або у копродукції з Україною.

Переможець, окрім “Золотого оленя”, отримає ще й грошовий приз  від генерального  партнера фестивалю МСЛ  у розмірі 50 000 гривень.

ЖУРІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ:

  • Віланд Шпек

 Засновник секції “Панорама” на Берлінському кінофестивалі. На фестивалі працює із 1982 року, є однім із найстаріших його експертів. В 1992-му став директором "Панорами", однієї з основних і найбільших програм  Берлінале, яка щорічно демонструє понад 40 фільмів.

  • Іван Мадео

Швейцарський продюсер. У 2014-му його фільм “Коло” виграв головний приз у секції “Панорама” на Берлінале.

  • Представник від України узгоджується.

ПРОГРАМА “СВОБОДА: КІНО СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН”

Програма “Свобода” демонструватиметься за підтримки Інституту ім. Адама Міцкевича (Польща). В її рамках буде показано 6 фільмів, присвячених темам свободи та толерантності. Відкриється секція легендарним фільмом Анджея Вайди “Людина із заліза”. У 1981 році ця стрічка здобула “Золоту пальмову гілку” на Каннському кінофестивалі, а цього року її реставрована копія мала прем’єру на ювілейному 70-му Каннському кінофестивалі. 

СПЕЦІАЛЬНІ ПОКАЗИ

22 жовтня  відбудеться  всеукраїнська прем’єра фільму “МЕЖА” (Україна та Словаччина).  Планується одночасний показ у двох залах кінотеатру "Україна". В центрі сюжету –  контрабанда цигарок на словацько-українському кордоні. Стрічку щойно висунуто на "Оскар" від Словаччини.  Її прем’єра відбулась на кінофестивалі у Карлових Варах, де "Межа" отримала приз за найкращу режисуру.

ФЕСТИВАЛЬ ФЕСТИВАЛІВ

В рамках програми “Фестиваль фестивалів” гості "Молодості" побачать один з найочікуваніших фільмів цього року  "Т2 Трейнспоттінґ", який так і не вийшов в прокат в Україні. Фільм є продовженням відомого шедевру Денні Бойла "На голці" і знятий за романом  Ірвіна Уелша "Порно". Оскароносний режисер зібрав у другій частині весь зірковий склад першого фільму на чолі з Юеном Макгрегором. За сюжетом, події у "Т2 Трейнспоттінґ" відбуваються за 20 років після втечі Марка Рентона.

Також,  покажемо фільм "The Divine Order" ("Божественний порядок"), який висунуто на "Оскар" від Швейцарії. Кінострічка розповідає про боротьбу швейцарских жінок за свої права. Адже голосувати на виборах разом із чоловіками вони змогли лише після референдуму 1971 року.

"СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК"

В рамках програми "Сонячний зайчик", яка присвячена фільмам на ЛГБТ-тематику буде показано стрічку "Call Me By Your Name" ("Назви мене своїм ім'ям"). Фільм став сенсацією цьогорічного Берлінського кінофестивалю та престижного фестивалю незалежного кіно "Санденс". Стрічку режисера Луки Гуаданіно було знято за однойменним романом Андре Асімана. Вона розповідає історію кохання 17-річного хлопця та 24-річного вченого.

ІНДУСТРІАЛЬНА СЕКЦІЯ

Під час дводенної фестивальної події буде проведено і традиційну індустріальну секцію “Молодості”. Заплановано проведення конференції FILM IN KYIV за участі фахівців кіноіндустрії. Будемо обговорювати Київ як перспективну локацію для кінозйомок, дискутувати щодо всіх плюсів та мінусів роботи у мегаполісі.

BOAT MEETING

В рамках традиційного пітчингу експерти розглянуть проекти фільмів молодих кінематографістів з різних країн світу.

 ЕКСПЕРТИ BOAT MEETING:

  • Пилип Іллєнко, голова Держкіно України;
  • Іво Куммер, голова Департаменту кіно Швейцарії;
  • Ілан Жирар, продюсер (Франція)
  • Представник компанії StarMedia (Україна)

Переможець отримає сертифікат на 10 000$ на пост-продакшн послуги компанії StarMedia.

12 жовтня відбудеться ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ, присвячена спецальній події "Молодість. Пролог" та буде оголошена повна програма дводенного кінофоруму.