30.05.2018

29 травня режисерка Адіна Пінтіліє та акторка Лора Бенсон презентували свій фільм "[Не] торкайся", який став сенсацією цьогорічного Берлінале.

Першим фільм представив Ярослав Юшков, генеральний директор українського дистриб'ютора Kinove — компанії, яка помітила та підтримала стрічку ще до отримання "Золотого Ведмедя" і першою отримала права на його показ.
"Ми дякуємо кінофестивалю "Молодість" за те, що вони демонструють цей фільм, хоча насправді в них і не було іншого вибору», — посміхається Ярослав, зауважуючи високий рівень фільму. — Можливо, комусь буде нестерпно сидіти в залі, стане зле, захочеться піти геть — фільм надто вражаючий. Його треба не стільки дивитись, скільки відчувати. Чому так, вам зараз пояснить Адіна". Але режисерка перенесла пояснення на завершення кінопоказу: "Ми хочемо, аби люди мали змогу самі відчути та зрозуміти його".

Після фільму та сесії запитань-відповідей ми поспілкувались із глядачами та дізнались їхні думки щодо кінокартини.

"Хороший фільм. Серйозна режисерська робота. Нагорода на міжнародному рівні говорить сама за себе. Форма кінострічки складна, когось вона може відштовхнути, ми, власне, бачили кілька виходів із залу. Вочевидь, було неприйняття форми й сюжету. Режисерська заслуга в тім, що для мене нічого не залишилось незрозумілим";

"Дуже незвичайний погляд на кохання. Спочатку фільм здається складним, але потім заглиблюєшся в діалог. Думаю, що люди виходили із залу через візуальне неприйняття людей такими, якими вони є";

"Фільм сподобався. Був різний спектр емоцій: починаючи дискомфортом і закінчуючи полегшенням, начебто особисто побувала на груповій терапії. Було цікаво спостерігати за зміною гами настроїв. Розумієш, що ставиш перед собою блоки, бо теж відчуваєш ці емоції, які складно прийняти через призму своїх відчуттів. Фільм дуже сильний і глибокий".

Більше фото дивіться у нашій фотогалереї.