За підтримки кінофестивалю «Молодість» з 26 жовтня по 14 листопада в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться фотовиставка Кейт Беррі «Актриси». Захід присвячений вшануванню пам’яті талановитого фотографа, яка передчасно пішла з життя у грудні 2013 року.

Виставка створена Французьким інститутом в Україні у співпраці з сином фотографа Романом Кермадеком та куратором, фотографом і журналістом Алін Арлеттаз.

Ім’я Кейт Беррі відоме у всій Європі.  Вона співпрацювала з престижними журналами, такими як Vogue, Elle, Paris Match, Sunday Times Magazine, Madame Figaro, створювала обкладинки для музичних альбомів (Джейн Біркін, Франс Галль, Карла Бруні і т.д.) та працювала для реклами відомих брендів.

На виставці будуть представлені портрети відомих французьких кіноактрис, які талановита Кейт Беррі встигла зробити за життя. Унікальність фотографій полягає не в їх гламурності, яку ми звикли бачити на обкладинках глянцевих журналі чи у світських хроніках, а в стриманій загадковості та природній красі.

Фотографії, створені через призму унікального мистецького погляду Кейт  Беррі, пронизані переосмисленою історією мистецтв: химерні барочні дзеркала та сюрреалістичні віяння, як у прекрасному портреті Ельзи Зільберштейн.

Виставка із величезним успіхом пройшла в Японії, Італії та Франції.