25.10.2016

В рамках Майстерні талантів фестивалю «Молодість» Німецька асоціація короткометражного кіно AG Kurzfilm провела тренінг: «Як донести свої ідеї до аудиторії».

 

Німецька асоціація короткометражного кіно була заснована в травні 2002 року в якості представника та лобіста для німецьких короткометражок. Місія асоціації полягає в підвищенні обізнаності громадськості в німецькому короткометражному кіно. Таким чином вона діє не тільки як джерело контакту для політичних органів і кіноіндустрії, але і як сервісний центр для кінематографістів, продюсерів, сценаристів й інших осіб, задіяних у створенні короткого метру.  Також AG Kurzfilm співпрацює з різноманітними світовими фестивалями та кінотеатрами.

Від імені асоціації тренінг вела Андреа Вінк – член правління Німецької короткометражної асоціації, що базується в Дрездені.

На початку тренінгу пані Марія провела короткий екскурс по тому, як варто презентувати свою роботу перед публікою та візуалізувала свої слова у вигляді плану, тож кожен з учасників тренінгу мав змогу опиратися на нього презентуючи свою роботу перед іншими.

Загалом під час тренінгу 5 молодих режисерів презентували свої короткометражні стрічки або ідеї до них.  Імена учасників залишаться в секреті до завтра, адже саме 27 жовтня о 10:00 стартує відкрита презентація проектів під егідою Німецької асоціації короткого метру!