10.08.2017

КМКФ «Молодість» та компанія «УКРПЛАСТИК»  провели презентацію конкурсу «Shoot&Play» для дітей, що відпочивають у міжнародному дитячому центрі «Артек».

На презентації конкурсу інстаграм відеоробіт «Shoot&Play», яку проводили адміністративний директор Дмитро Абрамов, координатор програми «Shoot&Play» Богдан Жук та керівник програми «Молодість – дітям!» Олена Загороднюк, діти ознайомилися з творчою складовою та мали практичне заняття.

Артеківці з цікавістю сприйняли інформацію про конкурс «Shoot&Play», де переможець за короткий однохвилинний інстаграм-фільм отримає 1000 $. Цього разу понад 200 дітей зацікавилися сферою кіно і бажанням долучитися до знімального процесу.

 «У цьому році ми оголосили конкурс міні-фільмів і прагнемо залучити якомога більше молоді, - зазначив виконавчий директор КМКФ «Молодість» Владислав Лясовський, - такі зустрічі справді ефективні у вихованні юної кіноаудиторії, адже ми готуємо нове покоління глядачів фестивалю «Молодість», розвиваємо кіносмаки».

Окрему тему для створення відеоробіт в рамках «Shoot&Play» артеківцям запропонувала компанія «УКРПЛАСТИК», яка є активним учасником міжнародної екологічної ініціативи ООН Save Food. Зокрема, діти дізнались, яку екологічну загрозу навролишньому середовищу становлять харчові відходи, яку роль відіграє упаковка у зменшенні цієї  загрози та якими шляхами світ намагається вирішити проблему.

Ірина Мірошник, президент УКРПЛАСТИКА та офіційний представник «Save food» в Україні  акцентувала на важливості формування у дітей дбайливого ставлення до навколишнього середовища вже сьогодні. «Свої переконання щодо екологічної безпеки  діти формують просто зараз. Завдяки таким творчим проектам, ми звертаємо їх увагу на побутові звички, які потрібно змінювати заради збереження природних ресурсів. Дбайливе ставлення до харчових продуктів та подолання непомірної кількості харчових відходів  є одним з таких важливих напрямів, який ми пропагуємо», - прокоментувала Ірина.

Співпраця КМКФ «Молодість» і «Артеку» є досить ефективною. Планується проведення таких зустрічей і надалі, зокрема, з іншими дитячими організаціями.

Нагадуємо, міжнародний дитячий центр «Артек» відтепер діє у Пущі-Водиці, неподалік від Києва. 

Виграти 1000 $ може кожен охочий, тож долучайтесь! Умови участі за посиланням.

Фотогалерея