30.05.2019

29 травня у кінотеатрі Київ, в рамках програми «Століття», було представлено кінострічку культового італійського режисера Федеріко Фелліні - «Дорога», яка в свій час отримала чимало нагород від Срібного лева Венеціанського кінофестивалю до премії  «Оскар» у номінації «Найкращий іноземний фільм».

Показ відбувся в рамках програми "Століття" легендарного продюсера Діно де Лаурентіса.

Діно де Лаурентіс – американський продюсер італійського походження, один з найавторитетніших діячів італійського та світового кінематографу, видатний представник італійського неореалізму. У його творчому доробку понад 30 фільмів, проте світового визнання принесла йому саме спільна робота з Федеріко Фелліні.


Фільм презентував посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа:

«Дуже цікава італійська програма на цьому фестивалі. І сьогодні ми якраз відкриваємо її фільмом Федеріко Фелліні «Дорога». Це оскароносний фільм, та з демонстрацією цього фільму, ми хотіли би віддати шану великому італійському продюсерові Діно Де Лаурентісу, бо цьогоріч виконується сто років від дня його народження». 


Посол зазначив також, що «Молодість» є дуже важливим заходом не лише у нашій країні, а й найбільшим кінофестивалем в Східній Європі».