31.10.2018

Спілкування із журналістами та глядачами відбулось у залі міського палацу мистецтв. Мешканці розповіли, що кінотеатр у місті був. Але вже кілька років занедбана будівля стоїть у центрі міста, і її доля поки що невідома.

«Чорноморськ є чи не найбільшим містом у програмі нашого фестивалю, де немає кінотеатру. І ми відчули те, наскільки гостро місту із населенням 60 тисяч осіб, цього не вистачає. Адже щодня у нас на сеансах - повні зали. Для проведення кінофестивалю «Дні українського кіно» усю техніку ми привезли із собою: кінопроектор, екран, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі та потужне звукове обладнання», - розповіла прес-секретарка КМКФ «Молодість» Анастасія Пугач.

Після прес-конференції відбувся показ фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». В обговоренні взяли участь актор Роман Ясіновський та кастинг-директор фільму Ольга Клименко.

«Найбільш жвава дискусія після перегляду фільму відбулась саме тут. Ми обговорювали фільм  протягом 45 хвилин, поки що для нашого проекту це – рекорд.  Під час прес-конференції ми говорили про те, що людям не вистачає у місті кінотеатру. Потрібно писати петиції, залучати представників бізнесу», - зазначив Роман Ясіновський.

Ольга зізналась, що для неї – це другий у житті досвід спілкування із глядачами після перегляду стрічки.

«Ми знімаємо кіно не для себе, а для глядача. Тож цікаво дізнатись, які думки та емоції викликає у людей твій фільм. Автори можуть мати власне враження про свою роботу у кіно, але зовсім інше – бачити, як картину сприймають у кінозалі», - підкреслила Ольга.  

На авторів найцікавіших питань чекали, як і завжди, приємні сюрпризи від «Молодості» – сувеніри із символікою Днів українського кіно: футболки, кепки, значки, парасольки тощо.

Проект впроваджує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України, щоб познайомити із сучасними вітчизняними фільмами жителів тих міст України, де немає кінотеатрів.