22.05.2018
29 травня на Поштовій площі столиці  о 18:00  відбудеться дебютний показ блоку «DRONE  MEDIA AWARDS» від «:DRONEVAR» в межах кінофестивалю «Молодість». 
Безпілотник і портативні камери вже чотири роки є частиною історичної пам'яті країни. Від Майдану гідності до АТО, від мрій до віри – новітня машина бачення є повсякденним партнером і лакмусовим папірцем, що створює візуальні підтвердження незворотності змін.
Світ вперше стає єдиним планетарним простором всіх людей із загальною версією реальності.
 
Ландшафти азоту, заповідні прісноводні водойми України, "Білий Слон", зачаровані Карпати, скіфські городища, замки, великі міста - "поглядом Бога" і це лише фрагмент того, що чекає на глядача.
Серія з "INSIDERS" -"Долина гігантів".
Живучи в місті, люди роками не здогадуються про те, що приховано від їхніх очей. Проект "Вторгнення" розповість і покаже глядачам тунелі метро, ​​бомбосховища, підземні річки, високі та важкодоступні мости і дахи висоток. Знімальній команді буде не легко, адже щоб потрапити в ці місця, необхідно подолати багато небезпечних перешкод, часто - без страховки.
 
До блоку "Drone Media Awards" для відвідувачів події, з 12:00 на Поштовій площі, буде працювати дві зони майстер-класів з великою концентрацією дронів:
 
1. FPV DRONE ZONE - Ukrainian Association of Drone Racing
Показові виступи FPV Дрон-пілотів
 
Презенація FPV Drone Racing - що таке "формула 1" у небі та які перспективи розвитку в Україні та Світі
 
Зона FPV (First Person View) - під час виступів пілотів, всім охочим буде запропановано одягти FPV окуляри та відчути себе професійним пілотом, у цей час інші гості заходу зможуть спостерігати за польотами на великому моніторі.
 
2. DroneUA ZONE -
Гостей фестивалю познайомлять з сучасними безпілотними платоформами і продукцією DJI. Пояснять як правильно вибрати та ефективно застосовувати дрони при відеозйомці. 
 Зона польотів:
Професійні мастер- класи управління дроном. Усі бажаючі зможуть відточити свої навички польотів дроном, а новачки вже за декілька годин впевнено літатимуть.