03.06.2018

Екуменічне журі Signis та Intefilm 47-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” нагороджує призом за найкращий студентський фільм “Мить” режисерки Юлії Тамтури (Україна, 2018):

Всього за шість хвилин стрічка показує силу любові. Телефонуючи своїй матері з руїн їхнього дому, молодий солдат ділиться з нею своєю вірою в світле та мирне майбутнє.

Нагородою за найкращий короткометражний фільм відзначена стрічка “Дівчатка” режисерки Каміль Жапі (Франція, 2017):

Під враженням недавньої смерті, стосунки матері та доньки заново розпалюють життєву силу. Фільм дотепно і незвично нагадує нам, що смерть є невід’ємною частиною життя.

Нагороду за найкращий повнометражний фільм здобув “Ретабло” режисера Альваро Дельґадо-Апарісіо (Перу, Норвегія, Данія, 2017):

Батько навчає 14-річного Сеґундо створенню ретабло – перуанських вертепів. Його світ руйнується, коли він стає свідком одного інциденту. Попри це, любов до батька дає йому силу рухатися далі. Режисер зачаровує нас зображенням яскравого і живого світу та виразом поваги до кечуанської культури Анд.

Церемонія нагородження журі FIPRESCI та екуменічного журі

Члени журі:

Маріанна Кавка (Україна),

Жак Веркель (Франція),

Ріта Вайнерт (Німеччина) – Голова журі.

Члени журі FIPRESCI  визнали найкращим фільм "Опіка". Диплом отримала виконавиця головної ролі Матільда Оневьо.

Журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI визнало найкращим фільмом 47-го КМКФ “Молодість” стрічку «Опіка» режисера Ксав’є Льоґрана (Франція, 2017).

Члени журі FIPRESCI:

Андоні Ітурбе Толоса (Іспанія),

Діана Мартіросян (Вірменія),

Дарія Бадьйор (Україна).

Режисерка Юлія Тамтура разом із членами екуменічного журі