22.12.2018

Про це в суботу, 22 грудня в Івано-Франківську під час прес-конференції щодо «Днів українського кіно» розповіла прес-секретарка КМКФ «Молодість» Анастасія Пугач.

Проект відбувається за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Вхід на всі покази – безкоштовний. 

Представниця КМКФ «Молодість» зазначила: 

«Рік тому ми вперше провели дні українського кіно у Верховині, і тоді у нас виникла думка, що такий проект для міст, де немає кінотеатрів має здійснюватись по всій країні, і нас підтримали у Міністерстві інформаційної політики. Сучасне українське кіно дійсно відродилося. Воно якісне, конкурентне та різножанрове. Тому дуже важливо, щоб всі українці, навіть у віддалених містечках, мали змогу його подивитися».

Проект «Дні українського кіно» пройде у Косові 24 грудня та Снятині 25 грудня.

 

До програми показів увійдуть «Дике поле», «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Скажене весілля». Але кінофестиваль визначний не лише безкоштовними показами - після перегляду цих фільмів, глядачі зможуть поспілкуватися з акторами, які особисто приїдуть представити свої роботи.  

Зокрема, Олег Москаленко, виконавець головної ролі представить «Дике поле», Леся Самаєва – «Скажене весілля», де вона зіграла роль матері нареченої, а мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» - Роман Луцький, який озвучив одного з героїв мультфільму.

Нагадаємо, вперше «Дні українського кіно» пройшли у Верховині минулого року.

 Програма показів:

- «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018)

12:00

-  «Скажене весілля» (реж. Влад Дикий)

15:30

- «Дике поле» (реж. Ярослав Лодигін)