17.12.2019

Генеральним директором Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» призначено Івана Адамчука. Це рішення прийнято Наглядовою радою кінофестивалю.

Андрій Халпахчі  обійматиме посаду художнього керівника та арт-директора Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Андрій Халпахчі: «Вітаю призначення генеральним директором Івана Адамчука! Сподіваюсь, що його досвід спрацює на розвиток менеджменту кінофестивалю «Молодість». Я особисто із задоволенням зосереджусь на творчій частині нашого фестивалю. Особливо зважаючи на те, що моя діяльність у Раді з державної підтримки кінематографії відбирає значну частину робочого часу. Але я безумовно залишаюсь художнім керівником кінофестивалю, який став для мене справою життя».

Іван Адамчук раніше обіймав посаду Генерального директора «5 каналу» та був одним із його засновників. На каналі працював понад 20 років, з часу його заснування у 1997 році.

Іван Адамчук

 «Я прийшов на «Молодість» з  іншого світу – телевізійного, в якому прожив 34 роки, але маю великий досвід та бажання розвивати фестиваль, якому вже півсторіччя. Світ, в який мені відкриваються двері, трохи знаю, трішечки більше розумію, ще краще відчуваю», - заявив Іван Адамчук.