24.04.2018

Команда «Молодості» підготувала подарунки для всіх любителів кіно! Ми вже заздримо тим, хто потрапить на урочисту церемонію з приводу старту фествиалю 27 травня! Адже фільмом-відкриттям 47-го КМКФ «Молодість» стане стрічка Малґожати Шумовської «Обличчя/Рило» (Mug/Twarz, 2018). Фільм отримав Гран-прі журі — «Срібного ведмедя» на останньому Берлінському кінофестивалі і, безперечно, є одним з найбільших кінохітів цього року!

За сюжетом молодий бунтар Яцек із польської провінції полюбляє слухати важку музику і мріє втекти до великого міста. Але поки що хлопець змушений жити з родичами та працювати на будівництві, де зводять найвищу у світі статую Ісуса Христа. Одного разу він падає з висоти й травмує обличчя. Після операції відновити зовнішність вдається, проте юнака не визнають ані батьки, ані наречена…

І це ще не все! Саме на «Молодості» відбудеться українська прем’єра кінострічки румунської режисерки Адіни Пінтіліє «[Не] торкайся» (Nu ma atinge-ma / Touch Me Not, 2018). Цей фільм став головною сенсацією цьогорічного Берлінського кінофестивалю, на якому виборов «Золотого ведмедя» і приз за найкращий дебютний повнометражний фільм. Стрічку було знято у змішаному, напівдокументальному і напівігровому жанрі. Вона розповідає історію людей, які бояться дотиків і долають цей страх у собі.

А вже за кілька днів по завершенні фестивалю обидві стрічки вийдуть в український прокат!