20.04.2017

Дім освіти та культури «Майстер Клас» продовжує зустрічати гостей "Молодості". Цього разу під час бесіди своїм досвідом ділилася французська продюсерка Катрін Дюссар, яка минулого року очолювала міжнародне журі 45-го фестивалю.

 

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Катрін розповіла про специфіку роботи продюсера та зауважила, що успіх фільму залежить від задуму режисера, який, на її думку, є найважливішим, а також, звичайно, від якості сценарію. «Моя робота як продюсера полягає в тому, щоб зробити сценарій краще» - завершила свою думку Катрін.

На питання, про що вона мріє, продюсер відповіла так: «Гарна комедія може бути шедевром. Мене завжди вражає цей жанр. Моя мрія – зняти комедію».

Наразі Катрін Дюссар задіяна більш ніж у п’яти проектах: «Навіть якщо я не шукаю нових проектів, вони все одно з’являються».

Продюсерка з задоволенням користується новими технологіями, які дозволяють дивитись на сюжет картини під іншим кутом зору. «Кожного разу ви можете знайти новий спосіб розказати історію», - каже Катрін. Зокрема, один з її проектів – фільм у форматі віртуальної реальності, що має показати у незвичайному ракурсі красу культури Камбоджі.

Наприкінці бесіди Катрін Дюссар дала декілька порад молодим режисерам: «Будьте терплячими. Добре, якщо у вас буде команда, з якою можна поділитись. Прислухайтесь до точки зору інших, але не занадто. Важливо залишатись собою, але намагайтесь використовувати хороші ідеї, що надходять від інших. Будьте певними в тому, що ви хочете зробити».