10.05.2017

З 17 по 28 травня 2017 року відбудеться 70-й Каннський міжнародний кінофестиваль. Починаючи з 2007-го КМКФ «Молодість» бере участь в кіноринку Marché du Film. Цього року кінофестиваль надав власний стенд для загальної презентації кінематографічної України. Таким чином, міжнародна кіноспільнота матиме можливість отримати потрібну інформацію про країну, її сервісні компанії, локації та нові фільми в одному, об’єднаному Українському павільйоні.

«Каннський кінофестиваль – це фестиваль №1 у світі. Щороку «Молодість», маючи статус єдиного фестивалю в Україні акредитованого FIAPF (Міжнародною Асоціацією продюсерів), промотує там нашу країну, наші фільми, наших режисерів. Ми дуже задоволені тим, що цьогоріч нашу ініціативу підтримали і Держкіно, і всі професійні кіноасоціації країни. Для України – це шанс виступити на новому рівні. Я впевнений, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо зацікавити співпрацею з нашою країною ще більше світових кінематографістів!» - голова наглядової ради КМКФ «Молодість» Владислав Лясовський.

Співорганізаторами цьогорічного павільйону, окрім «Молодості», виступили Державне агентство України з питань кіно, Асоціація Кіноіндустрії України, Асоціація продюсерів України, Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», Solar Media Entertainment та Українська Кіноасоціація.

«Індустріальна складова Каннського кінофестивалю і робить його таким престижним, тому що це дійсно місце де збираються всі представники світової кіноіндустрії. Це вже буде мій 25-й кінофестиваль у Каннах, але організація індустріального представництва України «Молодістю» відбулась там 10 років тому – тобто ми можемо святкувати свій ювілей присутності на території «Міжнародного містечка» у Каннах. Це, на жаль, не є дешевим задоволенням, бо тільки чиста вартість оренди павільйону коштує більше 17 тисячі євро. Але він необхідний, тому що це майданчик для спілкування учасників кінофестивалю з представниками різних напрямків української кіноіндустрії» - заявив генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

Усі офіційні заходи на стенді пройдуть під загальним слоганом #UkraineIsYourDestination.

Серед основних подій:

  • презентація «Discover Ukraine» - представлення України іноземним партнерам як кінематографічної локації з оновленим законодавчим середовищем, арсеналом сучасних сервісів та виробничих потужностей;
  • презентації міжнародного фестивального руху в Україні;
  • бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers!» для професіоналів галузі (за підтримки Всеукраїнського Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»)

Іноземні гості та українські кінематографісти матимуть вільний доступ до Українського павільйону, де постійно працюватимуть представники організаторів стенду. Крім того, в рамках роботи Українського павільйону працюватиме координаційний центр. Кожен з українських продюсерів має можливість подати заявку на участь в Українському павільйоні в Каннах для представлення своїх проектів. Це можуть бути як друковані презентаційні матеріали на стенді або трейлери для демонстрації на плазмі, так і окреме місце та час в графіку для проведення зустрічей в павільйоні. Заявки приймаються на адресу координаційного центру до 1 травня 2017 року.