20.06.2017

Одна хвилина, аби показати світу мить твоєї молодості!

У кожного своя молодість: вона проноситься на швидкості байка, жартує у колі найближчих друзів, нагадує про себе під час лекцій в улюбленому універі, пролітає серед розваг та пригод, пульсує в серці у присутності тієї єдиної людини. Молодість – це друзі та любов, це навчання та перші кар’єрні спроби, це захоплення й відпочинок, це живі емоції та палке серце. 

Візьми участь у проекті – поділися своїм «Грамом молодості / #molodosti_gram» та виграй 1000 доларів!

Умови конкурсу Shoot&Play:

- участь може взяти кожен користувач соцмереж Instagram та Facebook, без вікових обмежень;

- відповідно до правил мережі Instagram, хронометраж робіт має бути не більшим за 1 (одну) хвилину;

- роботи мають бути вільною інтерпретацією теми молодості;

- роботи не повинні містити політичного змісту, риторики ненависті чи зневаги, закликів до насилля, сцен насилля тощо;

- відео може бути знятим на будь-який гаджет та розміщене в мережі Instagram із обов’язковим поширенням у Facebook (відкритий допис), з назвою роботи та трьома хештегами: #molodist46, #molodosti_ gram, #youth_gram і з тегом сторінки «Молодості» в Instagram (@molodist_fest);

- для участі в конкурсі кожен автор обов’язково має заповнити онлайн-форму (https://form.jotformeu.com/61543426800349). Відеофайл може бути завантажений на будь-який файлообмінник, і відповідний лінк доданий у форму заявки.

Переможець Shoot&Play визначатиметься за кількістю набраних лайків у обох соцмережах. Конкурс триватиме з 15 червня до 15 жовтня. Щомісяця 15 числа о 15 годині (починаючи з 15-го серпня) за кількістю набраних лайків в обох мережах обиратиметься 5 фіналістів.

Після 15 жовтня топ-15 робіт потрапляють у фінал і будуть заново поширені у мережі Instagram «Молодості». До 15:00 20 жовтня ці роботи збиратимуть лайки, щоб поборотися за головний приз конкурсу – $1000, який буде вручений переможцеві на церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість» 22 жовтня 2016 року.

Від кожного учасника за весь період конкурсу можуть бути подані три роботи відповідно до дат відбору фіналістів (15 серпня, 15 вересня, 15 жовтня) – по одній за кожен етап конкурсу.

Фільм-переможець буде продемонстровано на відкритті 46-го КМКФ «Молодість». Фіналісти конкурсу Shoot&Play демонструватимуться перед показами кінофестивалю та на телебаченні.