20.08.2017

Незалежна асоціація телерадіомовників у рамках 46 Київського Міжнародного Кінофестивалю «Молодість» організовує конкурсну програму «Телемолодість». Вперше у рамках кінофестивалю відбудеться конкурсний прийом телепроектів – регіональних документальних телефільмів та програм.

У кожного регіонального телеканалу чи студії є документальні фільми, які пронизують душу. Вони розкривають незвичайні історії людей, родин, міст, які всупереч перешкодам, змінювали себе і світ навколо. Це історії про героїв, про вчинки, про зміни. Розширте аудиторію тих, хто дізнається історію вашого фільму чи програми, взявши участь у програмі «Телемолодість».

На конкурс приймаються документальні телефільми та програми із регіональним контентом, тривалістю від 30 до 120 хв. Трансляція програми в ефірі повинна бути підтверджена ефірною довідкою. До участі в конкурсі приймаються документальні програми та фільми, що були в телеефірі у проміжку – з 1 січня по 1 жовтня 2016 року. Мова програм – українська та російська.

Конкурсні заявки приймаються до 20 жовтня 2016.

Для участі у конкурсні необхідно заповнити анкету, яка розміщена на сайті НАМу, та надіслати її на адресу [email protected]

Фільм-переможець буде продемонстровано на КМКФ «Молодість» 22-30 жовтня у Києві.