02.06.2018

Презентація фільму "Гладенька шкіра" (Дені Коте, Канада) на КМКФ "Molodist'47". Кінотеатр "Київ", Київ, Україна. 2018

Дені Коте — канадський режисер, володар призу Альфреда Бауера Берлінале за фільм «Вік і Фло побачили ведмедя».
Його кінокартини неодноразово демонструвалися в Локарно («Наші приватні життя», «Вона хоче хаосу»), а знятий на межі ігрового та документального кіно «Каркас» взяв участь в програмі «Двотижневик режисерів» Каннського кінофестивалю. Дені Коте вже втретє відвідує «Молодiсть» — вчора ввечері він презентував свій новий фільм «Гладенька шкіра», який був номінований на «Золотого леопарда» МКФ в Локарно в 2017 році.

Кінострічка розповідає про Жана-Франсуа, Рональда, Алексіас, Седріка, Бенуа та Максіма — сучасних  гладіаторів. Стронґмен, професійний бодібілдер і ветеран спорту, який став тренером, поділяють одну пристрасть. 
Фільм вивчає жорсткі обмеження у життях цих незрозумілих і прекрасних чудовиськ.

«Я сподіваюсь, що ви дізналися щось нове про бодібілдинг, навіть не стільки дізналися, скільки відчули,  поділився режисер на зустрічі з глядачами. —Шість хлопців розповіли мені про своє життя, а далі ми разом реконструювали їхнє повсякдення. Тобто не можна сказати, що це "справжній" документальний фільм, або що вiн цілком художній. Я знав точно лиш одне — в кінці фільму я посаджу цих хлопців до машини і відвезу їх за місто, на природу. У нас не було сценарію, не було плану, але я точно знав, що ми робимо» — посміхнувшись, додав Дені.

«Коли я починав знімати кіно, я не цікавився бодібілдингом, але одразу ж закохався в те, як вони займаються своїм тілом, як вони живуть цим. Мені здається, що прекрасно спостерігати за людьми, які роблять свою справу з пристрастю. Можна по-різному ставитися до бодібілдингу, можна вважати їх божевільними, але не можна не поважати цих хлопців за любов і віддачу, з якими вони ним займаються».

Більше фото ви зможете переглянути тут.