20.07.2017

Представники команди КМКФ «Молодість» та компанії УКРПЛАСТИК презентували учням Київської Малої Академії Наук  програму Shoot&Play, переможець якої отримає грошовий приз $1000.

Координатор Shoot&Play  Богдан Жук, адміністративний директор фестивалю Дмитро Абрамов та керівник програми «Молодість – дітям» Олена Загороднюк розповіли майбутнім науковцям про можливості, які кінофестиваль «Молодість» надає молодим талантам.

За словами Богдана Жука, учасники зустрічі проявили величезний інтерес до презентації, а також висловили ідеї щодо розвитку проекту. Знайомство із новою програмою цьогорічної «Молодості» проходило в ігровій формі та форматі «Запитання-відповіді», що дало змогу якомога повніше розповісти про проект.  Дітям показували на прикладах, як можна зняти дійсно цікаве та різноформатне кіно хронометражем до однієї хвилини.

Гідну тему для створення креативних відеороликів учням МАН запропонував УКРПЛАСТИК, який є активним учасником міжнародної екологічної ініціативи ООН Save Food. Діти дізнались, яку екологічну загрозу навролишньому середовищу становлять харчові відходи, яку роль відіграє упаковка у зменшенні цієї  загрози та якими шляхами світ намагається вирішити проблему. Юні науковці одразу почали обговорювати власні рецепти дбайливого ставлення до харчових продуктів та природних  ресурсів.

За словами президента УКРПЛАСТИКУ Ірини Мірошник, саме молодь є драйвером  у формуванні «екологічного» способу життя,  адже молоді люди – найбільш активна і креативна частина суспільства.   «Молодь позбавлена штампів і стереотипів та  готова пропонувати нестандартні рішення. Ми пропонуємо молодим талантам долучитись до міжнародної екологічної ініціативи, яку підтримали вже 65 країн світу. Найбільш цікаві відеороботи на тему Save Food отримають призи та будуть розміщені на інформаційних ресурсах ООН» - відзначила Ірина Мірошник.

Після завершення презентацій «манівці» одноголосно заявили, що знайомство із проектами «Молодості» та УКРПЛАСТИКУ було одним із найцікавіших занять за 10 днів перебування у таборі, який працює на базі МАН.

Фотогалерея