27.04.2017

В Українському павільйоні на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю презентовано незалежний український ігровий фільм «Жива» режисера Тараса Химича.

«Жива» - український історико-драматичний фільм, знятий Тарасом Химичемза реальними подіями. Він є дебютною ігровою повнометражною роботою режисера. Прем'єра стрічки в Україні відбудеться у жовтні 2016 року. 

Стрічку для іноземних продюсерів і дистрибуторів представив Генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі: «Український незалежний фільм «Жива» - яскрава драматична історія, зроблена на тлі історичних подій. Стрічка сповнена національним колоритом, є універсальною і має бути цікавою для всього світу». 

Після презентації стрічкою зацікавилися дистрибутори з Польщі, Угорщини, Азербайджану, Білорусії та ін.

У фільмі "Жива" дія відбувається у 1949 році. У важкодоступних районах Карпат загін МГБ веде полювання на останніх вцілілих повстанців. Молода дівчина АННА, рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір повстанців. Там вона зустрічає друга дитинства НІКО. Несподівана облава змушує повстанців розділитись на малі відділи і втікати. НІКО забирає АННУ у відділ командира ДОВБУША.

Група солдатів МГБ на чолі з майором X та лейтенантом АЛІФАНОВИМ переслідує повстанців. Неочіковано для втікачів АННА стає їм у пригоді.