31.07.2020

31 липня 2020 року новим генеральним продюсером  Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» призначено маркетингового директора фестивалю Дмитра Онисовича, який символічно став наймолодшим генеральним продюсером фестивалю за його 49-ти річну історію. 

У 2020 році КМКФ «Молодість» стала на шлях глибинних трансформацій і структурних змін, покликаних наповнити бренд фестивалю новими змістами та актуалізувати його унікальну спадщину. 

Дмитро Онисович, магістр міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка, у свої 24 роки отримав визначальний досвід у стратегічних комунікаціях, маркетингу та digital менеджменті у таких компаніях як Fedoriv та Justin. На позиції маркетингового директора Дмитро разом з генеральним директором Іваном Адамчуком, розробив нову візію та маркетингову стратегію «Молодості», що вже сьогодні змінює обличчя кінофестивалю.

 

“Це мій свідомий крок. Це той рідкісний випадок, коли я недовго думаючи, прийняв рішення. Молодь повинна розвивати “Молодість” і я в неї вірю. Ігорю Шестопалову щиро вдячний за підтримку в той час, коли вона мені конче була необхідна. Він і надалі займатиметься улюбленою справою на посаді програмного директора. ”

 

Іван Адамчук, генеральний директор КМКФ «Молодість»

 

“Вдячний за довіру та підтримку нашої молодої команди “Молодості.” В першу чергу, це історія про людей, і саме тому я справді пишаюся тими професіоналами, яких ми змогли об’єднати навколо ідеї кінофестивалю. Адже він повинен не просто відповідати свої назві, але і залучити якомога ширшу аудиторію людей, для яких молодість - це не просто слово, а спосіб мислення у всіх його сенсах. Починаючи нову сторінку в історії “Молодості”, я хочу зосередитися на посиленні ролі фестивалю та розширення його реальних меж. Тому ми вже зараз розвиваємо та реалізуємо нові проекти. Так, 24-25 липня відбувся масштабний форум «Продакшн в Україні», що започаткував наш освітній напрямок і став точкою взаємодії для чисельних представників рекламної та кіноіндустрії. Цьогоріч «Молодість» не зупиняється лише на фестивалі, тож далі буде! І не забувайте:  Молодість – кіно не без питань.” 

Дмитро Онисович, генеральний продюсер КМКФ «Молодість»