01.07.2017

Десять найсвіжіших різножанрових фільмів програми НОВЕ ІТАЛІЙСЬКЕ КІНО побачили не тільки у столиці, а й у інших великих містах України. Після урочистого відкриття італійської кінопанорами у столичному кінотеатрі «Київ», стрічки програми побачили глядачі Львова, Харкова та Одеси.

10 червня «Нове італійське кіно» стартувало у Львові в кінотеатрі Кінопалац «Коперник». Програму відкрив фільм  «Я, Арлекін» (режисери Маттео Біні, Джорджо Пазотті), який представили Директор Італійського інституту культури Анна Пасторе, Куратор культурного інституту N.I.C.E. Альберто ді Мауро.

16 червня тиждень «Нового італійського кіно» відкрився у Харкові в кінотеатрі «8 ½», який також розпочався фільмом  «Я, Арлекін» (режисерів Маттео Біні, Джорджо Пазотті).  Стрічку та всю програму глядачам представила Директор Італійського інституту культури Анна Пасторе.

24 червня італійська кінопанорама дісталася Одеси і стартувала фільмом «Друга весна» у «Інотеатрі». Цей фільм, яким також відкривалася програма у Києві, представив режисер Франческо Калоджеро, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Фабріціо Романо, керуючий справами Італійського інституту культури Семен Кумуржі.  

«Я радий вітати вас з нагоди відкриття фестивалю в Одесі. Напевно, можна сказати, що Одеса - найбільш італійське місто України і одна з кінематографічних столиць Європи. Шедеври італійського кінематографа, наші режисери і актори добре відомі в усьому світі - Фелліні, Вісконті, Мастроянні. Деякі режисери і актори приїжджали до Одеси, що дуже знаково. Метою фестивалю є ознайомлення та просування молодого кіно наших режисерів нового покоління», - розповів Надзвичайний і повноважний посол Італії в Україні виданню https://timer-odessa.net.

Фото: http://kolokol.od.ua

Фільми демонструються мовою оригіналу з англійськими і українськими субтитрами.

У ПРОГРАМІ:

«Хлорка» (2015), режисер Ламберто Санфеліче

«Я, Арлекін» (2014), режисери Маттео Біні, Джорджо Пазотті

«Якщо Господь забажає» (2015), режисер Едоардо Мария Фальконе

«Мене звати Майя» (2015), режисер Томмазо Агнесса

«Iтало Бароко» (2014), режисер Алессія Скарсо

«Нестійка погода» (2014), режисер Марко Понтекорво

«Не будь злим» (2015), режисер Клаудіо Калігарі

«Джулія і ми» (2015), режисер Едоардо Лео

«Латинський коханець» (2015), режисер Крістіна Коменчіні

«Друга весна» (2016), режисер Франческо Калоджеро

Організатори:

Італійський інститут культури

КМКФ «Молодість»

N.I.C.E. (New Italian cinema events)

Спонсор:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

Партнер:

OLIMPIYSKIY Sports restaurant & Grill

Медіа-партнери:

ZIK

5 канал

UBR

Ретро FM

Український Тиждень

День

Обозреватель

MOVIEGRAM