20.09.2017

46-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив конкурсні і позаконкурсні програми, міжнародне та паралельні журі, а також спеціальні події фестивалю під час прес-конфереції у кінотеатрі "Київ".

У прес-конференції беруть участь:

Андрій Халпахчі – генеральний директор КМКФ «Молодість»; Ерно Кешкень — Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні;

Павло Вайсеро – директор з маркетингу компанії «М.С.Л»; Сергій Фоменко – віце-президент з комерції авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»;

Микола Тищенко – власник мережі ресторанів «Наша карта», телеведучий.

Відкриття фестивалю – 22 жовтня

Закриття фестивалю – 30 жовтня

Проведення церемонії з нагоди відкриття та закриття відбудеться в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Пряма ретрансляція церемоній відбудеться у кінотеатрі «Україна».

Цьогоріч «Молодість» відкриється однією із найгучніших прем'єр Венеціанського кінофестивалю - французькою стрічкою Стефана Брізе «Життя». Фільмом закриття стане остання кіноробота Анджея Вайди "Післяобрази", яким фестиваль висловлює честь і повагу майстру.

На участь у 46-му КМКФ «Молодість» надійшло понад 2000 заявок фільмів, з яких було відібрано близько 250 із 60 країн.

Родзинкою фестивалю стане угорська програма, присвячена революції 1956-го року в Угорщині.

«Я вважаю, події 1956-го року були своєрідною сходинкою до революцій в Словаччині, Польщі та Україні. Програму представлять 7 найкращих угорських стрічок, по одному фільму від кожної декади. До того ж, ми очікуємо на приїзд видатної угорської режисерки Марти Месарош», - наголосив генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень додав, що в Угорщині 2016 рік був приурочений пам'яті тих подій, які пройшли в країні 60 років тому.

«Ми провели багато культурних заходів, присвячених цій темі і дуже вдячні Україні та кінофестивалю «Молодість», що можемо показати в рамках програми «Угорська рапсодія» нашу найкращу добірку українцям. Ці фільми покликані прояснити суть тих подій і ми сподіваємося, що публіка Києва вшанує своєю увагою багато з них», - пояснив він.

Найдавнішим партнером фестивалю є компанія «М.С.Л», а «Лото-Забава» є спонсором цьогорічного Ґран-прі – $10 000.

Директор з маркетингу компанії Павло Вайсеро: «Молодість» - одна із візитівок України і ми раді, що «М.С.Л.» найдосвідченіший партнер фестивалю. Кожен українець, який купує лотерейний квиток, так чи інакше підтримує національний кінематограф».

Традиційно авіаперевізником «Молодості» є компанія «Міжнародні авіалінії України», яка цього року дарує два авіаквитки переможцю Національного конкурсу.

«Наша мета, як національного авіаперевізника, відкривати Україну світові, і світ -Україні. Ми хочемо привезти якомога більше міжнародних гостей і показати, що Україна та Київ -  культурні центри, а кінофестиваль «Молодість» - гідний фестиваль серед міжнародних», - зауважив віце-президент з комерції авіакомпанії МАУ Сергій Фоменко;

Пригощатиме цьогорічних гостей фестивалю мережа ресторанів Миколи Тищенка «Наша карта», а оригінальними стравами цієї мережі та вишуканими напоями International Wine Academy насолоджуватимуться гості урочистого прийняття з нагоди відкриття та закриття КМКФ «Молодість» у Колонній залі мерії. 

«Фестиваль «Молодість» щорічно доводить, що українці можуть знімати актуальне і сучасне кіно. Я люблю «Молодість» і дуже радий приєднатися до нього як партнер. На наступний фестиваль ми плануємо розробити спеціальне меню, де будуть представлені абсолютно нові страви, присвячені особливим фільмам з програми фестивалю», - заявив Микола Тищенко - власник мережі ресторанів «Наша карта», телеведучий.

Локації:

Фестивальний центр:

Культурний центр «Кінотеатр “Київ»

Фестивальні кінотеатри:

 • «Жовтень»
 • «Кінопанорама»
 • «Сінема-Сіті»
 • «Планета Кіно»
 • «Україна»
 • Муніципальні кінотеатри Києва

Фестивальні локації:

 • Дім освіти та культури «Майстер Клас»
 • Прем'єр Готель «Либідь»
 • Fedoriv Hub

Фестивальні ресторани:

Ресторани мережі «Наша карта»:

 • «Сейф»
 • «Ришелье»
 • «Три вилки»
 • «Тургенеф»
 • «Велюр»

Фестивальний клуб:

Olimpiyskiy Sport Restaurant&Grill

Атмосферна локація фестивалю:

Apelsin Magic Café

Фотогалерея