21.05.2018

Генеральний директор нашого кінофестивалю Андрій Халпахчі повернувся з Канн із чудовими новинами: у програмі Міжнародного конкурсу 47-ї «Молодості» з’явився новий учасник — стрічка Оґнєна Ґлавоніча під назвою «Вантаж» (The Load / Teret), Сербія, Франція, Хорватія, Іран, Катар, 2018, 98’.

Фільм сербського режисера якраз узяв участь у Каннському Двотижневику режисерів (La Quinzaine des Réalisateurs), а тепер змагатиметься за головну нагороду нашого кінофестивалю в Міжнародному конкурсі.

Політичний трилер «Вантаж» розповідає про водія вантажівки Владу, який працює в Сербії під час бомбардувань НАТО в 1999 році. Отримавши завдання перевезти таємничий вантаж із Косова до Белграда, він прокладає шлях незнайомою місцевістю крізь пошрамовану війною країну. Він знає, що потім муситиме повернутись додому і побачити наслідки своїх дій.

Оґнєн Ґлавоніч відвідає «Молодість» уже вдруге — кінофестиваль приймав режисера у 2012 році, коли Оґнєн брав участь у Міжнародному конкурсі зі своєю короткометражною роботою Made of Ashes (Od pepela).