20.09.2016

Щоб понеділок не здавався таким сірим і похмурим, хочемо почати його з прекрасних новин. На прохання багатьох учасників, організатори конкурсу коротких відео Shoot&Play вирішили продовжити прийом робіт.  Тепер усі бажаючі, хто не встиг надіслати відео на конкурс та позмагатися за головний приз – 1000 доларів, мають шанс взяти участь в останньому етапі конкурсу до 22 жовтня 2016 року! Прийом робіт завершується 22 жовтня о 12:00.

Результати будуть оголошені вже 29 жовтня на Церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість»!

Хочемо нагадати, що в рамках конкурсу Shoot&Play у вас є можливість взяти участь одразу в двох номінаціях: основній категорії «Грам молодості / #molodosti_gram» та спеціальній секції від партнерів фестивалю - Управління туризму КМДА «I Feel Kyiv».

Для того, щоб поборотися за головний приз у 1000 доларів у номінації «Грам молодості / #molodosti_gram», необхідно зняти коротке відео (1 хвилина) та відобразити в ньому своє бачення теми молодості.

Учасники спеціальної номінації «I Feel Kyiv» повинні створити також коротке відео (1 хвилина) про непересічний, контрастний і яскравий Київ.

Умови участі залишаються незмінними:

Участь у конкурсі може взяти кожний користувач соцмереж Instagram та Facebook, без вікових обмежень.

Тривалість відео – до 1 хвилини.

Відео може бути знятим на будь-який гаджет та розміщене у мережі Instagram з відміткою фестивальної сторінки «Молодості» в Інстаграмі (@molodist_fest), обов’язковими хештегами #molodist46, #molodosti_ gram, #youth_gram, а також спеціальним хештегом #ifeelkyiv для участі в секції «I Feel Kyiv».

Кожен учасник обов’язково має заповнити онлайн-форму – https://form.jotformeu.com/61543426800349, а конкурсне відео може бути завантажене на будь-який файлообмінник, відповідний лінк з якого необхідно додати у форму заявки.

Від кожного учасника на конкурс може бути подано лише по одній роботі для кожної номінації!

П’ять останніх фіналістів номінації  «Грам молодості /#molodosti_gram» визначаться за кількістю набраних лайків у обох соцмережах 22 жовтня.

А вже 29 жовтня журі конкурсу визначать головного переможця конкурсу  Shoot&Play та володаря спеціального призу в рамках номінації «I Feel Kyiv».

Склад журі:

Антон Тараненко, керівник Управління туризму КМДА

Олена Моренцова, авторка і ведуча програми «Забуті історії великого міста» («Радио Вести»)

Арсеній Фінберг, засновник спільноти «Интересный Киев»

Катерина Горностай, режисерка, переможниця Національного конкурсу 45-го КМКФ «Молодість»

Богдан Жук, програмний координатор КМКФ «Молодість», куратор конкурсу Shoot&Play.

 

Вручення нагород переможцям відбудеться на Церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість» 29 жовтня 2016 року, а найкращі фільми конкурсу Shoot&Play демонструватимуть перед показами кінофестивалю.

Поспішайте! У вас залишився лише тиждень, щоб стати переможцем конкурсу та мати нагоду показати свій фільм на великому екрані!