На кінофестивалі «Молодість» 29 травня у рамках програми "Українські прем'єри" покажуть новий фільм Олександра Шапіро під назвою «Тут І Зараз».
 

«Яка мить теперішнього найважливіша? Я “тут і зараз”, неначе оточений живим середовищем».

 
Головна героїня Полі вчить інших жити тут і зараз. Для цього вона проводить семінари – спілкується з кожним окремо, але в тому самому просторі без кордонів. П’ять груп з п’ятьма проблемами. Чи допоможе вона їм? Чи, можливо, вона намагається допомогти собі?
 
 
Олександр Шапіро: «У фільмі хід думкок героїні Полі демонструється алегорично – через її розмову з персонажами семінару, що відбувається у її уяві. Кожен персонаж – це її власна риса, що зустрічається їй під час реальної події; у героях вона впізнає власні якості: хтивість, почуття гідності, самокритику, жалість».
 
У фільмі знімалися: Анна Буткевич, Олексій Горбунов, Влад Іваненко, В'ячеслав Соломка, Алла Сергійко, Віктор Глушков та інші.
 
Побачити фільм і поспілкуватися з режисером зможе кожен, хто придбає квиток на прем’єру фільму – вона відбудеться 29 травня у кінотеатрі “Київ” у рамках кінофестивалю «Молодість».