25.04.2017

В Українському павільйоні на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю презентовано документальну стрічку Максима Микитася «Чорнобиль. Зона майбутнього». 

Стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього» - присвячена до тридцятої річниці аварії на ЧАЕС. Завдання фільму – не лише розповісти про минуле та сьогодення станції і зони відчуження, а й показати міжнародному глядачеві, які перспективи є у цих територій. А їх чимало – від налагодження аграрно-паливної промисловості до створення першого в Україні центру альтернативної енергетики. 

Автором ідеї та продюсером фільму є президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась, який також особисто представив фільм в Українському павільйоні на кіноринку 69-го Канського МКФ

На презентації Максим Микитась розповів: «Я родом з Прип’яті, тож для мене особисто дуже важливий цей фільм. Я присвятив його батькові. Сподіваюсь, європейські глядачі та кінокритики добре сприймуть цю стрічку. Гадаю, це важлива подія в українській документалістиці». 

Дистрибутори з Угорщини, Азербайджану, Грузії, Арабських Еміраів вже зацікавились кінострічкою, адже головною відмінністю даного фільму є те, що вперше документальні зйомки здійснювались всередині 4-енергоблоку Чорнобільської АС.

Переглянути фотогалерею презентації.

Завантажити презентацію для перегляду.