29.10.2016

28 жовтня у Домі освіти та культури «Майстер Клас» в рамках Майстерні талантів фестивалю «Молодість» майстер клас із кіновиробництва провів Сергій Демідов, виконавчий продюсер Film.ua Group.

Сергій дуже докладно та зрозуміло розповів про основи  кіновиробництва через етапи та задачі – від створення сценарію до планування бюджету.

Суттєву частину майстер класу продюсер приділив використанню спеціалізованих програмних продуктів в кіновиробництві. На думку Сергія, у наш час це просто необхідно, оскільки вони дозволяють автоматизувати процеси, мінімізувати «людський фактор», підвищити ефективність роботи, оптимізувати робочий час, налаштувати сучасні канали комунікації у виробництві, дозволяють групі спільно працювати в режимі online.

«Потрібно ставити собі завдання і розбиратись в цьому. Моє завдання як продюсера – оптимально використовувати ресурс» - наголосив Сергій Демідов, пояснюючи, що багато уваги приділяє пошуку нових інструментів для оптимізації робочих процесів та з задоволенням досліджує і використовує досвід зарубіжних колег.