01.09.2017

Уже втретє кінофестиваль «Молодість» завітав у гості до дітей, що відпочивають у міжнародному дитячому центрі «Артек».

Близько двох сотень учасників долучилися до зустрічі, де представники команди фестивалю – адміністративний директор Дмитро Абрамов та координатор програми «Shoot&Play» Богдан Жук – провели презентацію та показали ряд короткометражних фільмів.

Артеківці з «Молодістю» знімають кіно!

Артеківців ближче познайомили з кінофестивалем «Молодість», його зірковими гостями, нагородами та програмами, продемонстрували відеоролик присвячений 45-ій редакції фестивалю та презентували новий цьогорічний конкурс інстаграм відеоробіт «Shoot&Play». Дітей детально ознайомили з темою і умовами конкурсу «Shoot&Play», концепцією, правилами участі, алгоритмом подачі роботи через соціальні мережі і запросили до активної участі. Зараз конкурс вже має перших фіналістів, що набрали найбільшу кількість лайків у мережах Інстаграм і Фейсбук, тож на зустрічі презентували найкращі роботи, щоб надихнути та мотивувати юних учасників.

Серед запитань, які ставили діти команді фестивалю, були доволі прикладні і дорослі: «Яким чином я зможу забрати свою винагороду у випадку перемоги?», «Скільки фільмів має право подати на конкурс один учасник?», «Чи можна працювати командою чи це фільм одноосібного створення?» тощо. Аудиторія проявила зацікавлення сферою кіно і можливістю зняти власну роботу та відчути себе справжнім режисером. Нам дуже імпонує енергійний підхід до конкурсу та великі плани майбутніх творців. Чекаємо свіжих ідей, втілених у однохвилинних роботах артеківців.

Співпраця КМКФ «Молодість» і «Артеку» буде продовжуватися й надалі. У цьому році це була остання зустріч, оскільки відпочинковий період закінчується. Плануємо відновити візити з презентаціями та кінопоказами у новому сезоні.

Міжнародний дитячий центр «Артек» відтепер діє у Пущі-Водиці, неподалік від Києва. 

Нагорода конкурсу  «Shoot&Play» $1000!

Умови участі за посиланням http://molodist.kiev.ua/ua/shoot-play.