20.11.2018

«Дні українського кіно» у столиці Великої Британії відбулись у залі Vue Cinema – Shepherd’s Bush 17-18 листопада 2018-го. Майже кожен сеанс проходив з аншлагом.

Найбільший ажіотаж викликав показ першого українського фентезі «Сторожова застава». Показ зібрав повний зал, люди приходили на сеанс цілими родинами.

Картину «Коли падають дерева» у Лондоні представила виконавиця головної ролі Анастасія Пустовіт. За цю роботу актриса отримала нагороду на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі.

Акторка розповіла про особисті враження від роботи над фільмом та підкреслила, що події у картині відбуваються у роки становлення нашої держави.

«Людям з мого покоління та старшого покоління зараз складно порозумітися. У нас інший погляд на світ, на подальший шлях розвитку України. Наша держава все більше віддаляється від свого радянського минулого і це важливо розуміти», - підкреслила актриса.

Документальну картину про війну на Донбасі «Війна за мир» представили режисер Євген Титаренко та продюсерка Наталя Хазан. Обоє також є волонтерами та під час зустрічі із глядачами обговорювали свій досвід роботи у зоні бойових дій та необхідність донесення правди про події на Донбасі до західного глядача.

Проект впроваджує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Вхід на всі покази був безкоштовним.

Програма показів:

  • «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017)

субота, 17 листопада, 11:00

  • «Коли падають дерева» (реж. Марися Нікітюк)

субота, 17 листопада, 14:15

  • «Війна за мир» (реж. Євген Титаренко, 2017)

неділя, 18 листопада, 11:00

  • «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, 2017)

 неділя, 18 листопада, 14:15