19.11.2018

Головна мета проекту – звернути увагу на відсутність кінотеатрів у маленьких містах України. Адже тепер, коли місцева влада отримала можливість розподіляти кошти на місцях, це має сприяти утворенню нових кінозалів. КМКФ «Молодість» показує, як актові зали будинків культури можна перетворити на місця для демонстрації кінокартин. Із собою організатори привезли усю необхідну апаратуру: 4-метровий екран із кінопроектором, обладнання для демонстрації фільмів у цифровому форматі, професійний звук тощо. Показово, що місцева влада Токмака в особі мера Ігоря Котелевського вручила організаторам офіційну подяку за популяризацію вітчизняного кіно та висловила сподівання, що покази сучасних українських фільмів у високій якості триватимуть у місті і надалі.

Фільми у Токмаку представили кастинґ-директорка Ольга Клименко («Чужа молитва», «Киборги»), військовий-доброволець, герой та співавтор «Війни химер» Валерій Лавренов та актор Олег Волощенко («Викрадена принцеса», «Сторожова застава»).

Щодня на авторів найцікавіших питань чекали подарунки від «Молодості» – сувеніри із символікою «Днів українського кіно»: футболки, кепки, значки, парасольки тощо.

Проект проводить Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Програма показів у Токмаку:

– «Чужа молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

– «Кіборги» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017)

– «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018)

– «Війна химер» (реж. Анастасія та Марія Старожицькі, 2017)

– «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018)

– «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017)