30.04.2017

Урочисте прийняття з нагоди представлення українського кіно на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю відбулось у ресторані «Plage Long Beach» на набережній Круазетт у Каннах. 

Організатори прийому - КМКФ «Молодість» і ПАТ «Укрпластик» запросили на захід українських та іноземних представників кіноіндустрії й преси.  

Українську вечірку відвідали кінопрофесіонали з Франції, Німеччини, Грузії, Азербайджану, Ізраїлю, Китаю, Південної Кореї, Польщі, Литви, Білорусії, Латвії, Естонії, Великобританії, США та інших країн. 

З вітальним словом на прийнятті виступили: генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, заступник Голови правління ПАТ «Укрпластик» Олена Галкіна, засновник компанії «International Wine Academy» Юрій Наумчук, засновник бренду «Askaneli» Гоча Чхаїдзе. 

Генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі: «Як завжди український прийом став найбільш популярним у Каннах. Він зібрав професіоналів світової кіноіндустрії з багатьох країн світу. Велика подяка нашому головному партнеру - компанії «УКРПЛАСТИК» - та особисто пані Ірині Мірошник, а також Юрію Наумчуку засновнику «International Wine Academy», Гочі Чхаїдзе засновнику «Асканелі» та Міжнародним авіалініям України».

Окремим подарунком від компанії Укрпластик для присутніх у Каннах став виступ музичного гурту з Латвії «Framest». Від виконання української пісні «Ти ж мене підманула..." іноземці були у захваті, а українці співали разом із музичним колективом. 

Ірина Мірошник, голова Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК»:  «Цього року наша компанія стала партнером кінофестивалю «Молодість». Початок було покладено на фестивалі Берлінале, а тепер ми із задоволенням продовжили співпрацю з «Молодістю» на Каннському кінофестивалі. Спільними зусиллями ми презентуємо світові українське кіно, яке показує справжню сучасну Україну – хто ми, чим пишаємось і який вклад робимо у світовий культурний прогрес. Популяризувати українське мистецтво – важливий соціальний аспект, адже я переконана, що нам є чим дивувати і зацікавлювати світ». 

Особливий настрій гостям було створено завдяки вишуканим напоям марки  Askaneli, якими пригощала компанія «International Wine Academy». Присутні були приємно вражені не лише смаковими якостями грузинських вин, коньяку та чачі. Гості висловлювали подяку засновнику компанії «International Wine Academy» Юрію Наумчуку та засновнику бренду «Askaneli» Гочі Чхаїдзе не лише за достойні напої, але й за підтримку українського прийняття в Каннах саме грузинським брендом. 

Незважаючи на те, що Україна сьогодні переживає чи не найскладніші випробовування, відстоюючи свою незалежність, долаючи економічну й політичну кризу, завдяки спільним зусиллям знаходяться сили й можливості доводити міжнародній спільноті прагнення нашої країни до мирного співіснування, розвитку творчості, обміну культурним надбанням, зокрема кіномистецтвом.

Організаторами Українського павільйону на Каннському кіноринку є Державне агентство України з питань кіно та Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість". 

Переглянути фотогалерею.