20.10.2016

Кінотеатр «Жовтень» відкрив свої двері для щорічної дитячої конкурсної програми «Молодість – дітям!».

Дитяче журі було представлено у складі Софії Роль, яка представлятиме Україну на дитячому «Євробаченні», Антоніо Джонсона Бразильєро, піаніста та лауреата міжнародних конкурсів, акторки Дар’ї Кочеркової, піаністки Чхан Ючжен Ельвіри та лауреата міжнародного конкурсу з циркового мистецтва Дмитра Клімова, "голосу" театра Франка Марії Черниш.

Серед особливих гостей на відкриті виступили: Жанна Тетеря, засновник і президент міжнародного дитячого конкурсу «Зоряні мости», генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі та ректор Київської дитячої академії мистецтв, композитор Михайло Чембержі.

Діти та їхні батьки подивилися український 3D-анімаційний фільм-фентезі режисера Манука Депояна «Микита Кожум'яка», а на другому поверсі кінотеатру «Жовтень» відкрилася виставка робіт вихованців Київської дитячої академії мистецтв.

«Виставка виконана різними техніками, у різних жанрах, але все це об’єднує пафос «Молодості», – бажання жити, творити. Це дуже відповідає основним постулатам кінофестивалю, що пропагує гуманістичні ідеї»,- сказав Чембержі.

Художниця Наталія Ніколайчук додала, що «картина – це портал, в який треба входити».

Координатор програми «Молодість – дітям» Олена Загороднюк подякувала батькам дитячого журі та схвалила ініціативу матері й за сумісництвом продюсера Антоніо за ідею забезпечення квитками на кінопоказ дітей із малозабезпечених родин.

Голова дитячого журі Антоніо Джонсон Бразильєро пообіцяв бути об’єктивним суддею: «Головне – це мета фільму, акторська майстерність», а мати Антоніо наголосила на тому, що «діти – це наше майбутнє».

Спеціальний гість дитячої програми, український актор Віктор Андрієнко зазначив: «Сьогодні ви побачите дійсно українське кіно, дійсно дитяче кіно. Вже чотири роки «Молодість» дає щось дітям. 13 жовтня ми зробили прем’єру, і ви одразу побачите те кіно. Не через рік, не через півроку. Я бачив як мультфільм дивився майже тисячний зал. В Америці ми покажемо цей фільм пізніше, а в Китаї ми покажемо його тільки на китайський новий рік».