20.05.2017

Цьогоріч цікавість до Українського павільйону, організованого спільними зусиллями «Молодості», Держкіно та всіма представниками кіноіндустрії України, просто неймовірна. Тут постійно гості, зустрічі, розмови, домовленості. Робота кипить! 

 

Тому й не дивно, що 20 травня на Український прийом в ресторан LONG BEACH прийшло більше чотирьох сотень людей зі всіх континентів світу!

    
Дякуємо щиро публічній дипломатії МЗС, за активного сприяння якої захід відбувся і в ньому взяв участь і Посол України у Франції Олег Шамшур.  Ми неймовірно вдячні йому за всі теплі слова, які ми від нього почули. 

    
Гості прийому також залишали свої слова підтримки українцям в рамках проекту «Молодості» «World cinema support Ukraine». Ми обов’язково привеземо кожне їх послання в Україну.

    

Тож рецепт ідеального вечора такий - теплий вітер, шум моря, хороша музика від DJ Ravin, добрі друзі та відмінне вино!

    

Ми також вдячні нашим партнерам та спонсорам LANET.TV та Askaneli Brothers за їх підтримку та за можливість провести цей захід на найвищому рівні!

Така підтримка, така кількість людей - це все ще раз підтверджує те, що рівень української кіноіндустрії росте з кожним роком. І попри все – зупинятися не збирається!

    

Дякуємо всім, хто був у цей вечір з нами!