25.04.2017

Сьогодні на Українському павільйоні, організованому КМКФ «Молодість» та Держкіно за підтримки компанії Укрпластик, відбувся великий захід - презентація цьогорічного фестивалю «Молодість», який традиційно проводиться у Києві. 

На презентації Генеральний директор фестивалю Андрій Халпахчі вперше представив міжнародним експертам, представникам європейської кіноіндустрії, колегам з фестивалів, що діють у рамках FIAP, кінопродюсерам та представникам преси новий сайт кінофестивалю «Молодість»  molodist.kiev.ua. Нова версія веб-ресурсу фестивалю відповідає найвищим стандартам якості, має сучасний дизайн, оптимізована під усі можливі гаджети для максимальної зручності відвідувачів. Спеціалісти компанії Prospect Line розробили інтерфейс, що не поступається світовим аналогам та багато в чому їх перевершує. Відтепер у «Молодості» новий сайт, який достойний імені фестивалю.

За словами виконавчого директора МКФ Молодість Владислава Лясовського «Молодість - це не лише 46-річний бренд Київського Міжнародного кінофестивалю,  це, перш за все, ритм життя, коли час спресовано, темп прискорений, коли будь-які інновації сприймаються, як належне. Ми презентували сьогодні новий сайт, який повністю відповідає вимогам часу – це спеціальний інтернет-ресурс, який найближчим часом буде не просто інформативним, але й робочим інструментом для представників кіноіндустрії».

Також вперше для широкої аудиторії представлено нову айдентику 46-го фестивалю, нові локації і формати, іміджевий ролик і два нові проекти, що доповнять цьогорічну програму: «Shoot&play» та «Програма телевізійного кіно» (документальне та ігрове) повний і короткий метр. 

За концепцією - Shoot&Play 2016 – це конкурс відеоробіт/фільмів, знятих на смартфон чи планшет, через інстаграм, з обов’язковою публікацією в інші соцмережі. Максимальний хронометраж – 1 хв, відповідно до параметрів соцмережі. Буде задана спрямовувальна тематика відповідно до назви конкурсу (урбанізм, місто, молодь, тощо). Конкурс проводитиметься в два етапи – перший (загальний) та фінал. Перший триватиме все літо та вересень, фінал – кінець вересня/початок жовтня. 

Регулярно визначається переможець тижня, відповідно до кількості уподобань, які він набирає за цей тиждень в усіх соцмережах. Переможці конкурсу отримають призи від спонсорів «Молодості».

З презентацією столиці України в Каннах у рамках проекту «Все починається в Києві» виступив заступник Київського міського Голови Олексій Рєзніков. Він запевнив, що місто є безпечним для туризму і запросив гостей з різних країн відвідати Київ, як культурну столицю і архітектурно цікаве місто. У цьому році міська влада активно долучається до підтримки 46-го фестивалю, що відкриває нові можливості для Молодості – від нових майданчиків до спільних проектів. Гостям павільйону презентували сувеніри з айдентикою міста. 

Олексій Рєзніков: «Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» є однією з візитівок столиці України і в цьому році фестиваль відбудеться на якісно новому рівні».

Партнери «Українського павільйону на кіноринку в Каннах»:

ПАТ «УКРПЛАСТИК» понад 89 років закріплює за Україною імідж потужного європейського промислового та наукового комплексу. Є найбільшим виробником гнучких пакувальних матеріалів Східної Європи та входить до ТОП-15 європейських виробників. 35 країн світу купують його продукцію, бо вона найкраща.

Міжнародні авіалінії України

Підтримкою української кіноіндустрії та своєю безпосередньою діяльністю компанія робить свій внесок у виконання важливої соціальної місії - Відкриття України світу

Київська міська державна адміністрація (КМДА)

Проект «Київ – місто, де все починається»

 

Винний спонсор International Wine Academy 

Грузинська легенда з 1880 року – коньяк Askaneli

Фотогалерея презентації

Завантажити презентацію для перегляду