23.05.2017

    Кінофестиваль «Молодість» організував в Українському павільйоні у Каннах спеціальний захід для молодих українських кінематографістів – зустріч face-to-face з відбірниками світових кінофестивалів!
Мета цієї ініціативи – дати можливість талановитим українським кінематографістам показати себе, познайомитись з представниками міжнародних фестивалів, дізнатися нові тенденції ринку, обмінятися думками та ідеями. Це унікальна подія, яка допомогла багатьом українським митцям показати, що наше кіно гідне світового визнання.
    Також, відбірники Каннського та Венеційського кінофестивалю зустрілись з програмним директором «Молодості» Ігорем Шестопаловим та генеральним директором кінофестивалю Андрієм Халпахчі. Вони передали гостям каталог українських фільмів та проекти тих, хто особисто не зміг приїхати до Канн. 
    Українські кінематографісти розповіли, що подібні зустрічі допомагають їм в майбутній роботі. Адже вони мають змогу розповісти про свій проект віч-на-віч та побачити реакцію людини, що неабияк важливо.