01.09.2017

Шановні журналісти!

46-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відбудеться 22-30 жовтня 2016 року та пройде незмінно у столиці України місті Києві. Акредитація ПРЕСА на КМКФ «Молодість-2016» відкривається 1 вересня і закінчується 10 жовтня 2016 року. Будь ласка, ознайомтеся з правилами акредитації. Будемо раді співпрацювати з вами цього року!

Правила акредитації:

1) для отримання акредитації необхідно заповнити ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ, звертаючи особливу увагу на вимоги до фото;
2) журналіст має надати план висвітлення 46-го КМКФ «Молодість» у своєму медіа (заповнюється поле у електронній формі);
3) журналісти, які акредитовуються не вперше мають надати посилання або pdf-файли своїх матеріалів висвітлення фестивалю попередніх років;
4) журналісти, які подаються вперше, мають підтвердити свою професійну діяльність – не менше трьох публікацій протягом останнього року (надати посилання або pdf-файли своїх матеріалів);
5) необхідною умовою акредитації ЗМІ на 46-ий КМКФ «Молодість» є наявність анонсів 46-го фестивалю. Прес-служба залишає за собою право скасувати підтвердження акредитації, якщо до 17 жовтня журналіст не надав посилань або pdf-файлів публікацій у заявленому медіа.
 

Акредитація ЗМІ на 46-ий КМКФ "Молодість" здійснюється на основі внеску:

1.09.16 – 30.09.16 - 200 грн.
1.10.16 - 10.10.16 - 500 грн.
В акредитацію не входить оплата трансферу та проживання журналістів.
 

Схема акредитації:

1) журналіст заповнює електронну форму;
2) прес-служба КМКФ «Молодість» розглядає заявку і надсилає інструкції щодо оплати внеску;
3) журналіст оплачує внесок;
4) прес-служба КМКФ «Молодість» надсилає підтвердження акредитації на вказану електронну адресу та очікує посилання або pdf-файли публікацій анонсів «Молодість-46», якщо вони ще не надані;
5) журналіст надає посилання або pdf-файли публікацій анонсів «Молодість-46» не пізніше 17 жовтня – акредитація залишається діючою; не надає - скасовується;
6) журналіст отримує бейдж та акредитаційний пакет. Доступно з 20 жовтня в прес-центрі КМКФ «Молодість».

Зверніть увагу, що підставою для відмови в акредитації є невідповідність одному з критеріїв відбору журналістів, а також відсутність чи не відповідність фото. Якщо у Вас виникли проблеми із завантаженням фото, надішліть його на press [at] molodist.com.

Прес-служба КМКФ "Молодість" має право звернутися за додатковою інформацією до журналіста у процесі акредитації.

По завершенню фестивалю акредитований журналіст зобов'язується надати посилання або pdf-файли публікацій про фестиваль «Молодість-46» до 30 листопада 2016 року. Будемо вдячні за ефективну співпрацю в рамках «Молодість-46», яка буде врахована прес-службою фестивалю при наданні акредитації у наступні роки.

Акредитація ПРЕСА дозволяє:

1) Отримання повного пакету фестивальних матеріалів
2) Пріоритетне отримання поштової розсилки від прес-служби КМКФ «Молодість» та анонсів спеціальних подій фестивалю (додаткова реєстрація)
3) Пріоритетність у організації інтерв’ю з гостями, журі та організаторами
4) Доступ на події фестивалю (вхід на основі бейджу). Усі акредитовані журналісти мають право відвідувати наступні заходи КМКФ "Молодість-2016":
- прес-заходи;
- прес-покази;
- фільми у кінотеатрі Київ на сеанси до 18 год включно, за наявності вільних місць у залі;
- перегляд вечірніх сеансів у кінотеатрі Київ та відвідування всіх сеансів у інших кінотеатрах за умови отримання безкоштовних квитків за їх наявності;
- фільми позаконкурсних програм, якщо вони не були представлені у програмі прес-показів, і за наявності вільних місць у залі;
- презентації;
- лекції;
- майстер-класи.
 

Зверніть увагу:

1. Доступ до кінозалу для проведення фото- та відеозйомки можливий тільки перед початком сеансу. Журналісти, що не залишаються на фільм, повинні залишити залу перед початком сеансу. Журналісти, що залишаються на фільм, повинні вимкнути камери і фотоапарати через 3 хвилини після початку сеансу.
2. Під час показів журналісти мають право займати спеціально відведені для преси місця, що будуть спеціально позначені у залах.
3. Акредитація ПРЕСА не дає журналісту право на відвідування спеціальних заходів КМКФ "Молодість". Акредитація на ці заходи проводиться окремо. Звертайтеся до прес-служби: press [at] molodist.com.
4. Акредитаційний бейдж є персональним та не може передаватися іншим особах. Відновлення втраченого бейджа оплачується.
5. Акредитація на церемонії відкриття та закриття КМКФ «Молодість» буде проводитись окремо.
 

Прес-центр працює з 09:30 до 18:00.

 

З приводу інтерв’ю, прес-матеріалів та фото звертатись до прес-центру:

Олександра Дідик - прес-аташе КМКФ «Молодість» - [email protected]

Ольга Мельник - медіа-координатор КМКФ «Молодість» - [email protected]