20.12.2016

Дорогі друзі!

Рік, який минає, без вас був би інакшим. Разом з вами ми створили неймовірну подію, яка стала візитною карткою не лише Києва, а й України в цілому!

Завдяки МАУ у цьому році на «Молодість» прилетіли 98 учасників із 34 країн світу, всі їхні побажання щодо перельотів терпляче узгоджувала Інна Зуєва. Навіть найпримхливіші іноземці, що приїхали на Молодість, почувалися щасливими в оновленому комфортному готелі Прем’єр Палас Либідь, де Ірина Гавриш та Ірина Павловська опікувались кожним гостем. Ланет подарував можливість віртуальної присутності на церемоніях відкриття та закриття «Молодості», Віктор Мазур особисто контролював якість Інтернету у Кінотеатрі Київ, де Вілія Іванівна щорічно наприкінці жовтня переживає, аби нічого не пошкодили! Лото Забава ощасливили реальною сумою переможця міжнародного конкурсу, а журі і гості фестивалю, окрім кінострічок, найбільше враження дістали від страв, якими пригощав Микола Тищенко у мережі ресторанів Наша карта. Святковий настрій кінофестивалю посилювали фірмові букети роз від Камелії та якісні вина від Міжнародної винної академії, які були відібрані під пильним   наглядом Юрія Наумчука. Добре, що компанія Ілта надала авто для доставки гостей у потрібне місце і потрібний час!  А ті, хто нікуди не поспішали, просто плюхались у крісла-мішки від Бруні у холі кінотеатру Київ.  

Як завжди, надзвичайно терплячими, виваженими й стриманими були загартовані багаторічним досвідом роботи з творчими людьми Тарас Грималюк із своїми хлопцями з Арт-Велес та Андрій Пятигін. Ці люди вміють спресовувати й розтягувати час, інакше вони ніяк би не встигли зробити відкриття й закриття фестивалю та надрукувати вчасно поліграфію.

Розкутість, сміх, новаторство, цілодобова робота нон-стоп без сну, їжі та без грошей – це можуть витримати лише студенти Грінченка А-Студія з Марьяною Ангеловою та волонтерами, яких ретельно відбирає для Молодості  Катерина Янюк.

Ми оцінили сміливість, оперативність та рівень довіри наших нових партнерів Карітас  та ВДНГ! По одній зустрічі з Дзвінкою Чайківською та Максимом Бахматовим, по дві телефонних розмови, і місто отримало кінопокази для дітей, людей похилого віку та «безбашенних» любителів фільмів жахів!

А ще ми стали сміливішими, бо розписалися з Мером Віталієм Кличко й поклялися жити у дружбі й вірності необмежений час. Маємо відповідний документ – Меморандум, де засвідчено, що у нас тепер спільне прізвище: Київський. Не повірите: це не просто формальність! Не аби яких зусиль для підвищення рівня проведення кінофестивалю доклали чиновники нової генерації Олексій Рєзніков, Ганна Старостенко, Діана Попова, Антон Тараненко, Тарас Голота, Тетяна Гузенко, Наталія Макогон, Сергій Анжияк, Ірина Золотар і всі ті КМДАшники, чиїх прізвищ ми не знаємо, але відчули їхню реальну підтримку та допомогу!

«Молодість» не перший рік - на одній хвилі з Міністром культури Євгеном Нищуком та Головою Держкіно Пилипом Іллєнком, і це дає підстави з оптимізмом планувати Новий 2017 рік!

Дорогі наші ВСІ! Ми бажаємо вам цікавого знімального процесу у кінострічці з тривіальною назвою «Життя», де Ви є сценаристом, режисером, продюсером, виконавцем головної роліJ

Ми щирі, і ви це знаєте: «Дякуємо! Відпрацюємо!»

Директорат Кінофестивалю Молодість Андрій Халпахчі, Влад Лясовський, Лілія Кавецька, Дмитро Абрамов, Ігор Шестопалов

P.S. З Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай 2017 стане переломним, у світі запанує мир, а людство почне всю свою енергію скеровувати лише на позитив та творчість!