29.10.2016

Жоель Шапрон - провідний фахівець UNIFRANCE з кінематографу країн Центральної та Східної Європи - 28 жовтня о 15:00 (Сінематека, кінотеатр "Київ") презентує на 46-тій Молодості  "Французький кінотеатр - аншлаг тривалістю в століття".

Нова робота Жоеля Шапрона і Прісцилли Жессаті, присвячена історії розвитку кіномистецтва у Франції, країні, яка не лише стояла у витоків цієї галузі, а й зробила величезний вклад у розвиток фільмів, як національного, соціального, урбаністичного феномену.

Автори книги вже відомі за своєю науковою роботою “Принципи і Механізми фінасування у французьских фільмах” (2011). Творці французської моделі “кіно-кола” – що існує за принципом “правильно побудовані кінотеатри – знайдуть потрібну аудиторію”, показала себе ще коли кінематографія лише зароджувалася, як дисципліна. Кіно у Франції має серйозну підтримку уряду, на дуже зручних умовах. Завдяки цьому Франція залишаєтся найбільш “фільмо-центричною” країною світу.

Книга Жоеля Шапрона і Прісцилли Жессаті аналізує багато комплексних аспектів французського “кіно-кола” заглиблюючись у його історію, яка тісно зв”язана з історію кіно у цілому. Робота включає у себе багато цінних фактів і думок експертів, які будуть цікаві не лише представникам кіноіндустрії, а й усім поціновувачам цього виду мистетцтва.