ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ НА «МОЛОДОСТІ. ПРОЛОГ – 47»!

Журі фестивалю оголосило свій вибір! Головний приз «Золотий Скіфський Олень» Національного конкурсу короткометражних фільмів на «Молодості. Пролог – 47» отримав Павло Остріков за фільм «Випуск’97».

«Для мене це несподівано, але не настільки несподівано, щоб я зовсім не прийшов», - пожартував переможець.  

«Було багато прекрасних робіт і я хотів би подякувати всім авторам, які були в національній програмі. Я з задоволенням дивився кожен фільм. Дякую журі за цю нагороду!», - додав Павло.

Окрім цього, режисер найкращого фільму Національного конкурсу отримав грошовий приз  від офіційного  партнера фестивалю, спонсора Національного конкурсу короткометражних стрічок, оператора держаних лотерей М.С.Л.  у розмірі 50 000 гривень.

Чек на 50 000 гривень переможцю вручив Павло Вайсеро, директор з маркетингу оператора державних лотерей М.С.Л.

«М.С.Л. дійсно є одними з найдосвідченіших партнерів кінофестивалю «Молодість». Цього року ми вперше приєднались до конкурсу короткого метру. Традиційно ми підтримуємо гран-прі кінофестивалю і будемо підтримувати наступного року. Ну а це - короткий метр і перший короткий крок до великого кіно», - зазначив Павло Вайсеро. 

Спеціальні відзнаки журі отримали:

Фільм «Ма» режисерки Марії Стоянової «за вдумливе та зворушливе поєднання витриманої форми та тонке відображення стану душі в часи війни».

Марія Стоянова пояснила, що «фільм складений з відео щоденнику жінки, яка мешкає в Маріуполі. Вона  надсилає своїй дочці повідомлення. Моя справа була скласти ці повідомлення».

До Києва на прем’єру приїхала сама героїня фільму «Ма» Зінаїда Обухівська, на церемонію нагородження прийшла також її дочка Зоя Лактіонова. 

«Знімала просто для себе. У нас там такі події трапляються. Просто розповідала, щоб дочка це бачила», - додала героїня фільму.

Фільм «Останній запис» режисерів Сипрієна Клеман-Дельмаса та Ігоря Косенка «За  надзвичайно зворушливе  відображення поколіннєвого погляду на війну, за те що їм вдалось з глибокою точністю відобразити, як різні покоління чоловіків ставляться до війни, за чуттєвий режисерський підхід до гострого  питання».

Також, під час церемонії було оголошено переможців міжнародного пітчингу проектів Boat Meeting.

Спеціальну відзнаку журі «За різноманітні точки зору протагоністів» отримав проект «Опівнічний потяг» Ани Якімовської. Друге спеціальне згадування, «За несподіване перенесення американського вестерну на монгольський ґрунт», дісталось проекту «Останній ковбой» Кріса Мартіна. Володарем головного призу в 10000$ на пост-продакшн від StarMedia,  головного партнера Boat Meeting, став «Сквот32» Саші Лідаговського.