Проект охопив 15 українських міст без кінотеатрів і завершився безкоштовними показами українських фільмів у Снятині 25 грудня.

До програми показів увійшли картини «Дике поле», «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Скажене весілля». Комедійну стрічку, що стала рекордсменом українського прокату та зібрала 54 мільйони гривень, представила актриса Леся Самаєва.

«Дуже важливо привозити останні прем’єри в містечка, де нема кінотеатру. Адже українське кіно якісне, і за нього не соромно. І якщо у великих містах дуже багато глядачів, то у віддалених селищах про наші прем’єри  навіть не знають. Я бачу, з яким задоволенням люди приходили сюди», - сказала вона.

Акторка також висловила думку, що подібні проекти, мають спонукати місцеву владу вирішувати проблему відсутності кінотеатрів, адже культура, творчість та кіно – це те, що об’єднує всіх українців, особливо у складений час війни.

Фільм «Дике поле», знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград», представив виконавець головної ролі Олег Москаленко.

Проект відбувся за сприяння Міністерства інформаційної політики України.

Програма показів:

- «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018)

-  «Скажене весілля» (реж. Влад Дикий)

- «Дике поле» (реж. Ярослав Лодигін)