Як вже було зазначено, 47й КМКФ «Молодість» відбудеться із 27 травня по  3 червня. 21-22 жовтня відбудеться фестивальна подія «Молодість. Пролог – 47» - тизер 47-го фестивалю.  

Презентація фестивалю відбудеться 21 жовтня у Національній опері України. Дводенна фестивальна подія відкриється світовою прем’єрою фільму “МИР ВАШОМУ ДОМУ!” (Україна) Володимира Лерта за відомим твором Шолом-Алейхема “Тев'є-молочар”.

«Цей фільм висвітлює  зневагу до маленької людини, ненависть та бюрократію, що існувала в Російської імперії, показує і викривлене обличчя «більшовизму», що прийшов на зміну царському режиму. Цей фільм пропагує мир та толерантність, тому показувати його зараз надзвичайно важливо. Як ви знаєте, не дозволили прокат фільму «Мир вашому дому!» в Росії. Саме через те, що там стоїть  тризуб (який є на логотипі Державного агентства з питань кіно). Бояться нашого тризубу. А ми сьогодні сильніші! І я не думаю, що ми маємо ховати голову в пісок, коли є російський актор, який чудово зіграв роль Тев’є-Тевеля. Я не бачу Князева на екрані, я бачу Тев’є-молочара, якого він зіграв.», - наголошує генеральний директор  КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

Презентував фільм продюсер Юрій Карновський. Він зазначив, що завдяки  зусиллям його команди, фільм було врятовано і його не поклали на полицю.

«Зйомки фільму тривали три роки. У 2013-му зйомки тривали десять днів. Потім стара продюсерська група, що отримала кошти від Держкіно заявила, що не в змозі продовжувати проект... Зйомочна група звернулась до мене в 2015 році... Ми погодились підтримати фільм. У 2015-16 рр. Зняли двадцять змін. Фактично, наш патріотизм у тому, що ми завершили проект і тепер фільм побачать  українські глядачі. Ми не допустили того, щоб фільм продовжив лежати на полиці і не дали пропасти державним коштам, що були виділені на цей фільм. Крім того, це перший повнометражний художній фільм в Україні за всі роки незалежності, що торкається класики  української та єврейської літератури», - підкреслив продюсер фільму-відкриття «Мир нашому дому!» Юрій Карновський.

Побачити церемонію наживо зможуть усі прихильники «Молодості». Навіть, якщо ви не зможете бути присутніми особисто, завдяки нашому партнеру Ланет.TV, буде забезпечена пряма трансляція події на інтернет-каналі Lanet.TV, а також на нашій сторінці у Facebook.

На урочистій  церемонії у Національній опері виступить відома польська співачка й мультиінструменталістка Кароліна Ціха (Karolina Cicha) та один із найкращих бандуристів світу Ярослав Джусь (Україна). 21 жовтня, під час урочистої церемонії «Молодість. Пролог» артисти виконають у Національній опері України кримськотатарську пісню.

Фестиваль проходить за підтримки Держкіно України.

«Цьогоріч Держкіно виділило на «Молодість» 1 млн 300 тис. грн.,  що майже вдвічі більше, ніж торік. Наступного року ми плануємо надати цьому кінофестивалю значно суттєвішу підтримку, адже вважаємо його одним із провідних фестивалів країни. Також нам дуже приємно, що у цьогорічній національній програмі представлено чимало фільмів, створених за підтримки Держкіно. Сподіваюся, що весняна прописка «Молодості» не розчарує прихильників фестивалю і ще більше позначиться на його популярності», - наголосив Перший заступник Голови Держкіно Сергій Неретін.

Вже багато років головним авіаперевізником КМКФ "Молодість" є МАУ- Міжнародні авіалінії України.

«Авіакомпанія №1 в Україні – МАУ завжди підтримувала мистецтво, в тому числі – кінематограф. Завдяки багаторічному внеску МАУ, було перевезено багато відомих світових зірок кіномистецтва, таких як - Софі Лорен, Софі Марсо, Фанні Ардан, Кристофер Ламберт, Катрін Денев. Цьогоріч МАУ також виступила генеральним авіапартнером фестивалю і відкрила кордони України для кращих зразків світового кіно!", - наголошують у прес-службі МАУ.